Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha azt mondják rátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha azt mondják rátok, hogy "jó csaj" az sértő?

Figyelt kérdés
Örültök, hogy szépnek tartanak titeket vagy inkább úgy érzitek, hogy ezt más szavakkal is ki lehetne fejezni, mint, hogy "jó"?
2009. okt. 5. 16:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

a mondat egy dolog,de sokat számít az is,hogy KI és HOGYAN mondja.

Mondták már kedvesen hogy "jó csaj vagy"...meg úgy is hogy "jó csaj vagy...hú de megb.sználak"

Azért van a kettő között egy kis különbség,a mód és a személy között is.Az elsőt egy kedves srác mondta,a másodikat meg egy roma voltévfolyamtársam.


Szóval az sem mellékes ki és hogyan mondja azt hogy jó csaj vagyok!

14,5/L

2009. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a "csajozás meg pasizás" borzasztóan rossz kifejezések, engem nagyon irritál a használatuk. Nekem eleve sejtet valami komolytalan, akár infantilis hozzáállást a beszélő részéről.

(22F)

2009. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%

ez a "csaj" szó engem is zavar. ha bókolni akar, tegye másképp, mondja, h jól nézek ki, csinos vagyok, et cetera...

19/L

2009. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem :) Kösz a válaszokat.
2009. okt. 5. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!