Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a helyembe vagy nem?

Figyelt kérdés

Az egyik férfi tanárral a sulimból nagyon jóba voltam..sőt..történtek olyan dolgok amiknek nem szabadott volna. De ő csak kihasznált, tudta, hogy én mennyire oda vagyok érte több éve és most megromlott a kapcsolatunk és vagy nem foglalkozik velem egyáltalán vagy csak csesztet. És annyi rosszat okozott ... és fel sem fogja..egy részről még csak 14/L vagyok és én nem tudom úgy felfogni mint ő , miatta lettem anorexiás utána bulémiás(erről máig nem tudnak), majd, még ezután sem hagyta abba, depressziós lettem..

Néha úgy bennem van, hogy vissza adom neki amit ő nekem, hogy elmondom ami történt, meg annyira rossz magamba tartani és mindenki találgat hogy mi bajom van, miközben én tudom csak nem mondhatom...de nem tudom nem akarok oda süllyedni ahova ő..

Persze nem csak őt hibáztatom mert én is az vagyok.



2013. máj. 28. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám! Oké tudom, könnyű innen a túlpartról dumálni, de ha józanul gondolod végig, akkor csak ez a megoldás jöhet szóba.

Ha most vagy 14 és a kapcsolatotok nem most kezdődött, akkor a tanárod, túl azon, hogy rohadt erkölcstelen, még törvényt is sértett, és az már nem piskóta. Elővehetik, és vegyék is elő, mert ki tudja, hogy hány kislánnyal csinálta még ezt, amit veled?

Az anorexia és a bulímia nem játék, gondolom erre már rájöttél magadtól is. Látatlanban biztos vagyok benne, hogy legalább felerészben ezt az elhallgatás okozza: magadat okolod a történtekért, ezért magadat is bünteted. Pedig őt kéne! Egy felnőtt férfinak SOKKAL több belátása, esze, erkölcsi ítélőképessége KELL legyen annál, minthogy ágyba cipeljen egy kiskamaszt!

Sajnos ahhoz, hogy valami jó irányba induljon el az életedben, és ez a helyzet pozitív irányba változhasson, ahhoz ki kell nyitnod a szádat, és beszélni. Nem fog másképpen menni, vagy így, vagy sehogy. Sok erőt kívánok neked ehhez!

2013. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De csak akkor történtek dolgok miután elmúltam 14...szóval:S

Amugy tudom, hogy én is hülye voltam, de én nagyon szeretem/szerettem de tényleg. Az anorexia még a történtek előtt történt...meg meg akartam neki felelni azzal, hogy fogyok csak belebetegedtem sajnos...ez után jött a bulémia a cseszegetése miatt hogy kezdek visszahízni..

Amugy igen szívesen kiadnám magamból...meg neki ezek után is tök jó élete van a barátnője mit sem tud én meg szenvedek miatta...neki csak egy voltam a sok közül de nekem ő nem sőt ő volt az első akivel egyáltalán volt ilyen..ilyenek..

de ha elmondom félek, hogy elítélnek engem is amit megértenék egy részről...meg utána nem szállna le rólam ki cseszne velem ahol tud, hiszen elvesztené az állását a barátnőjét..mindent ..

2013. máj. 28. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én kirúgatnám és hagynám hogy elveszítse a barátnőjét. és nem válnék ezzel olyanná mint ő, mivel ő legalább 2x olyan idős mint te és kihasználta, hogy fiatalként meg lehet téged vezetni(bocsáss meg nem sértésként mondom). ha rendőrségi ügy nem is lenne belőle szerintem hiába múltál el 14 az iskola nem foglalkoztatna egy ilyen "hozzáállású" tanárt. és a barátnője is tuti lapátra tenné meg is érdemelné. és ezt férfiként mondom.
2013. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És hát igen..több mint kétszer olyan idős

2013. máj. 28. 22:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akarod, hogy más is úgy járjon, mint te? Hogy más lány is szenvedjen? Nem éreznél bűntudatot?

Szerintem mondd el. Megkapja, amit érdemel.

2013. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
dehogy akarom! én így is bűntudatot érzek..ő meg nem ,pedig ott a barátnője is..
2013. máj. 29. 13:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok.

Figyi, ez most rosszul fog hangozni, de egy bőven felnőtt pasas, aki 14 éves kislányokkal kezd ki, NEM NORMÁLIS. Biztos, hogy valami nem kerek ezzel az emberrel. Nem azt mondom, hogy pedofil, de.... valami hasonló. Nem vagyok pszichiáter, szóval nem tudom kategóriába rakni. És mivel te neki egy voltál a sok közül, ez azt jelenti, hogy tovább fogja folytatni a kislányok elcsábítgatását, ha te nem leszel már képben, akkor is. Namost ez két következménnyel jár:

1. több, hozzád hasonló áldozata is lesz

2. te, ahelyett, hogy megpróbálnád megoldani a gondjaidat (bulimia!), magadba zárod, és ettől neked garantáltan sokkal rosszabb lesz, ki tudja meddig, hosszú évekig, évtizedekig. Tapasztalatból tudom, az ilyesmi nagyon sokat tud rombolni.


Ellenben, ha kinyitod a szádat, és elmondod akár a szüleidnek, akár egy tanárnak akivel jóban vagy, akár másnak (csak felnőtt legyen az illető!), azzal valószínűleg elindítasz egy lavinát. Biztos, hogy lesz benne neked is rossz, mert lesz olyan, aki téged is elítél. De ez nem számít, hosszú távon nem számít! Hosszú távon csak az számít, hogy megmutatod, hogy van benned felelősségérzed saját magaddal szemben, plusz az, hogy valszeg megakadályozod, hogy ugyanezt másokkal is megcsinálja. Hidd el nekem, ha felnőtt leszel, akkor majd utólag visszagondolva ez a két dolog sokkal többet fog nyomni a latban, mint a félelem, amit most érzel.

2013. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek, hogy valami nem normál nála, és ős is mondta hogy úgymond "beteg". De nem egy pedofil barom azt is tudom, elég időm volt megismerni 4-5 év alatt. Azt, hogy egy voltam a sok közül nem úgy értettem, hogy egy a sok "kislány" közül hanem azok közül akikkel volt miközben van barátnője. És nem tenné mással tudom, főleg ez után nem , hogy látja, hogy vagyok, vannak rossz tulajdonságai de ennyi emberség azért van benne. És most lehet, hogy fura hogy még most is így beszélek róla, de én nem tudom utálni ennyire, bármennyi rosszat is okozott bármennyire is rossz most nekem. Mert én soha nem fogom tudni utálni. De azon sokat gondolkoztam, hogy elmondom ofőmnek vele elég jóba vagyok szoktunk ilyenekről beszélni úgyhogy ha valakinek elmondom akkor az a valaki ő lesz.Bár ha nem szerettem volna ennyire most én sem tartanék itt...
2013. máj. 30. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy azért teszi a jót, hogy ne mondd el másnak? Honnét tudod, hogy nem fog mással is ilyet tenni, ha maga is tudja, hogy milyen? Kislány vagy, és elhiszed neki ezeket. Pedig nem kéne. Épp ezért kéne szólni valakinek.

Osztályfőnöködnek mondd el, ha ilyen viszonyban vagytok!

2013. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerintem más nem fog ennyit "teperni" érte. Ha én kezdetben nem "lógtam" volna ennyit rajta velem sem történt volna ez meg. De lehet, hogy igazad van de én nem tudom elhinni, vagy csak nem akarom hogy minden amit mond/mondott hazugság volt, mert volt hogy nem akart semmit se csak velem lenni, elhülyéskedni, vagyis érted..és nem ettől lettünk jóba, hanem már jóval előtte..

és egyáltalán nem teszi a jót mindig, sőt...

de oké ma akartam neki elmondani csak nem volt suliban...szóval hétfőn lesz rá lehetőségem

2013. máj. 30. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!