Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

A helyzet mondhatni átlátható és 'egyszerű'.


Van egy 10 évvel idősebb srác aki tetszik kb. egy éve.


Tegnaphoz 1 éve 'találkoztam' egy sráccal. AKkor kicsit megtetszett. /mivel kis városba voltunk nem volt anyira furi csak kicsit/ próbáltam kicsit bratyizni nem valami jó sikerrel.

Tegnap ugyanúgy programok voltak mint 1 évvel ezelőtt, ugyanúgy mindkettőnknek segíteni kellett. Többször odajött beszélgetni stb, végén mikor pakolni kellett akkor is. Mondjuk nem nagyon akartam olyan feltünően a 'nyakában lógni' de viszonylag sokat együtt voltunk. /Volt egy másik gyerek, ilyen nagy darab és iszonyat nagy önbizalma volt ő jobban rajtam lógott az elején de ez kicsit zavart/ frusztrált/ akkor úgy elcsalt/


Ma ugyanazzal a bandával főzés volt. Délelőtt tudjátok csináltuk délután ettünk. Egésznap együtt voltunk végig dumáltuk az egészet. Jó kicsit bolond volt de jókat nevettem neki. Mivel faterom is meg volt hívva /elég sokat segít ő is az egyesületnek/ egyszer halkan mondtam neki ill. mutattam neki a srácot. Mondtam neki, hogy jöjjön oda nem zavar. Aztán, hogy faterral elkezdtem beszélgetni ő is becsatlakozott meg minden. DÉlután mikor még nem volt kaja de meg volt minden elmentünk ott szétnézni akkor is.


Utána mikor egy közös ismerősünkkel beszéltem /akkor nem volt ott/ akkor ő annyit mondott, hogy nincs barátnője.


Ti, hogy közelednétek jobban felé? Vagy hagynátok, hogy hagy legyen minden úgy ahogy lenni akar aztán lesz ami lesz vagy mi?


19/l


2013. máj. 1. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelek, jelek, jelek. Küldd a jeleket, hogy tudja: közeledhet. Két dologra ügyelj: 1. Egyértelmű legyen, ne lehessen baráti gesztusnak félreérteni.

2. Túl nyomulós se legyen (hacsak már nem tartotok ott majd).


A többi jön magától.

2013. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, és a helyedbeN tennénk mit, csak hogy ne terjedjen a nyelvi hiba.


A helyedbe helyett helyedre legfeljebb egy virágot tennék.


Csak ne ülj rá, mert akkor kárba megy az ajándékod. :)

2013. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es. Bocs már de nem kéne itt károgni, hogy kell írni. Nem gondolod, hogy ilyeb problémám van a suliba? /egyáltalán nem nézik ezt nálam ott/
2013. máj. 2. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!