Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VCFGDCH kérdése:

Fiúk! Volt már olyan hogy tetszett egy csaj és csak azért nem írtatok neki hogy ő kaparjon értetek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
volt de én akkor azért nem írtam neki mert nem akartam zavarni és azt vártam hogy ő írjon :)
2013. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem! Én vagyok a pasi, nekem illik kezdeményezni!

F.

2013. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem most is van ilyen, azért nem írok mert egy csomó ideig én írtam, aztán ő is, aztán elmondtam neki hogy szeretem, most már tudja mi van. nemet mondott, szóval nincs túl sok értelme, írnék én szívem szerint, de nem akarok se nyomulni, se zavarni, meg amúgy is nagyjából felesleges lenne, mert úgysem szeret
2013. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak olyan volt, hogy azért nem írtam mert túl jónak tartottam magamhoz képest. De később írt ő :)

2013. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!