Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kialakulóban van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kialakulóban van egy kapcsolat, mindkét fél kölcsönösen szimpatizál, akkor ennek mi lehet az oka? 18l

Figyelt kérdés
A szituáció adott:két ember ismerkedik,jól kijön egymással,amikor társaságban vannak szemezgetnek,mosolyognak egymásra,beszélgetnek stb, online folytatják ezt,majd a fiú a semmiből elkezd egy csajról dumálni. Ez miért lehet? Mi az oka? Több vasat tart a tűzben? Nem vesz elég komolyan? Féltékenység keltése? Vagy mi??
2012. júl. 29. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vesz komolyan. Ha több vasat tartana a tűzben, akkor nem beszélne róla, féltékenységet kelteni meg nők szoktak így, pasik nem. 26/f (bi)
2012. júl. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mondjuk úgy, hogy velem is ez a helyzet(ne mondjuk!, ez velem a helyzet) most beszélgetni szoktam egy lánnyal, akit nemrég ismertem meg, tudom, hogy tetszek neki, és semmi rossz szándék, nem féltékennyé tétel céljából beszélek neki a szerelmi ügyeimről... igazából nem is tudom... nem akarom lerázni, meg ilyenek... talán azért, hogy megtudjam, hogy mennyire tudna együttélni ezzel a dologgal, és talán azért is mert megbízok benne.
2012. júl. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem mert rendesen egyenesen kezdeményezni,ezért így próbálja fitogtatni a férfiasságát,azt akarja,hogy te lépj,vagyis pipogya.

vagy nem vagy neki elég jó csaj,de dumálgat veled,mert éppen nincs jobb a képben.

ha több csaja lenne,akkor nem lenne olyan amatőr,hogy amíg nem volt dugás ezt a tudomásodra hozza.

2012. júl. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!