Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jönnek be az izmos fiúk? Van határ, és hol?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Eléggé bejönnek. :)

A határ Scott Adkins, ha izmokról van szó. Ha nála izmosabb, az már nem tetszős. :)

2013. máj. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be.
2013. máj. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ott a határ, ahol már ránézésre látni hogy sok időt tölt a súlyzókkal.

Szeretem ha izmos, de még fontosabb hogy erős-e, a kettő nem ugyanaz. Jó, ha az ember törődik az erőnlétével, de ne az izomtömeg legyen a fontos. Ráadásul a testépítés gyakran csak egy menekülőút az önbizalomhiány miatt, és azzal hitegetik magukat hogy ha majd megizmosodnak, nagyobb sikerül lesz a nőknél. Nem hajlandók tudomásul venni hogy a nők szemében csak ráadás a jó fizikum, és egyátalán nem ez a meghatározó.

Ha meglátunk egy izmos pasit de kiderül hogy ezen kívül semmit sem tud felmutatni, az olyasmi csalódás nekünk mintha megismernétek egy cuki lányt, és kiderülne róla hogy egész nap twilight-ot néz és justin biebert hallgat.

Sportoljatok inkább, ne csak erősítsetek! Nem véletlen hogy a sportolókról fürtökben lógnak a csajok.

Bár, ha engem kérdezel, még egy közepes gitártudás (sőt, ha belegondolok bármilyen hangszer) is többet nyom a latba mint akármilyen izomtömeg.

2013. máj. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A normális csajoknál, nem az izom a lényeg, hanem inkább a személyiség.
2013. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Én a személyiség mellé gondoltam.
2013. máj. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!