Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintek hogy van ez a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek hogy van ez a dolog?

Figyelt kérdés

Ha valaki volt az életünkben de elhagyott akkor nem ő volt a nagy ő , az életünk párja?

Vagy ha már elment akkor azt jelenti hogy nem ő volt hozzánk való?

Vagy lehet hogy ő volt de máár ennyi nem is lesz olyan akit így fogok szeretni?



2013. máj. 29. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Aki elhagy, megcsal, becsap, az vagy nem szeret, vagy pedig teljesen bizonytalan. Kapcsolatot bizonytalanságra pedig nem érdemes alapozni.


A kapcsolat azt jelenti, hogy hitetek, bizonyosságotok van egymásban. Ha valaki elhagy, akkor ne dönts őmellette, hiszen Ő sem döntött temelletted. Ahhoz, hogy elfelejtsd, és mást szerethess, nem kell más, mint biztonság. Biztonság abban, hogy nélküle is megleszel, nélküle is elérheted a céljaid.


Márpedig ez így van, csak el kell fogadnod. A boldogságot nem adhatja meg egy másik ember, csak te magad. Amit tehetsz: elhatározod magad, és a döntésed be is tartod! Ha nem tartod be a döntésed, az csak további bizonytalanságot gerjeszt, ellenben ha megbízható vagy magad számára, az jó táptalaj az egészséges önképhez, az önbecsüléshez, az önbecsülés pedig a jó döntések és a siker alapja.

2013. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a válaszod :)

Hát igazad van, elhatároztam hogy túl kell lépni csak nagyon nehéz.

Ő(Fiú) hagyott el , és állítja hogy nem szeret , de nekem nagyon nehéz ez. Erősnek kell lenni

2013. máj. 29. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Nem , nem ő volt, kivétel ha te csaltad meg, vagy kiprovokáltad valamivel

2. nem nem ő volt a hozzánk való hacsak szintén nem történt olyan amit már nem lehet elviselni megbocsátani

3. de igen lesz.

2013. máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Hát igazad van, elhatároztam hogy túl kell lépni csak nagyon nehéz.

Ő(Fiú) hagyott el , és állítja hogy nem szeret , de nekem nagyon nehéz ez. Erősnek kell lenni"


Nem javaslom, hogy túl komisz módon számon kérd magadtól ezt az elhatározást. Amint írtad, jelenleg elég bizonytalan vagy mind magaddal, mind a jövővel kapcsolatban. Valószínűleg a kapcsolat előtt sem volt számottevően másképp ez. Amit én javaslok, hogy először kezdd kis dolgokkal: légy megbízható. Légy megbízható mind magad, mind mások számára. Ha igent mondasz egy meghívásra, jelenj meg. Ha elhatározod, hogy főzöl egy finom ebédet, ne halaszd vacsorára. Ha elhatározod, hogy rögtön evés után elmosogatsz, ne száradjon oda az étel. Ezek nagyon kis dolgok, de kellenek ahhoz, hogy bízz abban, hogy ha valamit megteszel, akkor azt be is tudod tartani. Ha bízol a saját önállóságodban, akkor nem fognak ennyire padlóra küldeni a kudarcélmények.

2013. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az élet néha produkál olyan vicceket, amin akkor éppen nem tudunk nevetni. Megesik, hogy később sem. Ez a jellemformálás.
2013. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez egy nehéz kérdés,általában tényleg nem ő volt a nagy ő,de vannak olyan helyzetek amikor csak "rosszkor ismerkedtetek meg"

nagynénémnek volt olyan esete hogy nagy szerelem,a pasi szakított,2év múlva úgy hozta a sors hogy megint találkoztak,a pasi addig érzelmileg érettebb lett

kb7-8hónapja vannak megint együtt,az eljegyzést tervezik,szerintem még korai de az ő dolguk

2013. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 7. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!