Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Teljesen ösze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
A legjobb haverom lesmárolt aztán meg ott sírt előttem, h ő nem akar buz! lenni, de nem birja már tovább játszani a heterót. Most erre mit lehet mondani? Ő a legjobb haverom, annyit buliztunk szórakoztunk, csajoztunk együtt, életembe nem gondoltam volna róla h meleg. ez már egy hete történt azóta nem is beszéltünk, és nem tom mit csináljak. Mert én a helyzetet elfogadom, de az már durva hogy belém zúgott és ha ujra szóba állnék vele akkor megin ez lenne. És a legroszabb az hogy igazából jól esett h megcsókolt, és tök furcsán érzem magam azóta. Akkor most mi van velem? :S Én tuti a csajokat szeretem.
2013. máj. 29. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,h téged nem zavar,de nem vagy homo.Szal nem lehet köztetek soha semmi.
2013. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kellemetlen
2013. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az utsó két sort nem olvastam.Te is homi vagy akkor :-/
2013. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát...én nem találkoznék vele többet a helyedben.
2013. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én kicsit megakadtam az utolsó 2 sornál....szerintem először tisztázd le magadban, hogy Te mit is érzel, és ha úgy gondolod, hogy 100% hetero vagy, akkor próbáld meg elmagyarázni a haverodnak, hogy köztetek barátságnál több nem lehet. Ha nem megy, nem érti meg, akkor szerintem se keresd a társaságát és próbáld meg elkerülni.

Ha viszont bejön neked a dolog, akkor lelked rajta....csináld azt, amitől jól érzed magad.

2013. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melegedjetek együtt...copkodhatjátok egymást naphosszat,apukád büszke is lehet rád.
2013. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!