Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze vagyok zavarodva, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nyáron összejöttem egy fiúval, akibe úgy érzem, hogy bele is szerettem. Most meg hirtelen nem tudom mit érzek. Voltak hullámvölgyek a kapcsolatomban, de ez most valahogy más. Össze vagyok zavarodva. Hozzátenném, hogy azóta érzem ezt, mióta összefutottam az exemmel. Mit csináljak?
2013. febr. 19. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy még az exedet szereted? Mondjuk csinálhatnátok valami romantikusat együtt. Pl: elmehetnétek vacsorázni kettesben, vagy főzhetnél neki +gyertyafény stb. És akkor megtudnád mitt is érzel iránta pontosan :)

Remélem tudtam segíteni :)

2013. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Találkoztam vele, úgymond randi volt. Azóta érzem ezt.
2013. febr. 19. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!