Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze vagyok zavarodva és nem értem. Miért nem tesz 1-2 lépést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 hete megismerkedtem egy sráccal, randizunk, járunk enni, moziba, ismerem a barátait, a sogorát, mert van mikor jönnek velünk.

Nagy dumás srác és nőcsábász is. Viszont, felém nem közeledik. Vagyis néha megsimogatja az arcom vagy ütöget játékból.

Amikor megemlítettem neki, hogy miért ilyen távolságtartó annyit mondott, hogy pár napja ismer. Azért nem értem, mert közbe tervez (pl szeretem e a hekket mert nyáron sokat fogunk enni) meg hívogat és kéri h én is hívjam, érdeklődik mikor hol vagyok stb...


De teljesen össze vagyok zavarodva, vajon másképp miért nem közeledik hozzám?



2013. febr. 10. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy más lánnyal is ismerkedik és még nem döntött köztetek. :)

De egyébként is két hete ismered, ennyi idő alatt mit vársz? Esküvőt, gyereket?

2013. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esküvőt gyereket nem, de szerintem egy csókot vagy egy ölelést elengedhet.
2013. febr. 10. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy a női hiúságodat bántja, viszont ha valóban egy nőcsábász akkor örülnöd kéne annak, hogy nem akar azonnal ágyba bújni veled.Lehet hogy ezúttal komolyan gondolja és tartós kapcsolatot keres , ezért sem szeretné elsietni az egészet. Ne sürgesd! Akkor van esélyed, hogy beérjen a kapcsolat!
2013. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván örülök neki és megfordult a fejembe. De nem hiszem hogy erről van szó 2 hete mindennap találkozunk és nem közeledik "olyan" szinten.
2013. febr. 10. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy nőcsábász egyáltalán nem kéne, de te tudod.
2013. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ítélkezem főleg nem a múltjáról...
2013. febr. 10. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeserteni, de én is hallottam már ezt a lemezt... nem is egyszer... mind ugyanazt mondja. Remélem, tiéd a kivétel.
2013. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Legyünk barátok?? :)
2013. febr. 10. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!