Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Perverz a barátom, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz a barátom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyre durvább dolgai vannak. Eleinte csak megnyalta az arcom néha, de mostanában belenyal az orromba, néha erősen megharapja a karom, ma reggel meg lefogta a fejem és az ujjával nyúlt az orromba. Saját bevallása szerint szereti látni, amikor tehetetlen vagyok, mert lefogja a fejem. A karom akkor szokta megharapni, ha agresszió jön ki rajta.

Meddig lehet az ilyesmit elnézni? Én nagyon szeretem, de azért ez már egy kicsit talán durva.

Ja, és amúgy attól izgul fel a legjobban, amikor a fenekem csapkodja. Bár ez mondjuk engem is felizgat :)


2013. máj. 29. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopata szindrómával kezeltesd ki, komoly a probléme
2013. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
húzd meg a határokat előre. tisztázd, hogy meddig mehet el.
2013. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Baaaazeg. Lökjétek le egymást a hegyről.
2013. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Úristen ilyen embert honnan szalajtottál már megbocsáss?
2013. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egy kis defektes dom a pasid. Ennyi. :)

Ha neked nincsenek sub hajlamaid, akkor dobbants mellőle, vagy beszélgess el vele komolyan arról, hogy NEKED EZ NEM JÓ.

2013. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én még a segged is kinyalnám így örülj a barátodnak.:D
2013. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát az én pasim is elég perverz, de azért ez már túlzás. Lepd meg te is vmi hasonlóan beteg dologgal, hogy élvezné e fordítva is.:P
2013. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én ne lennék egy ilyen emberrel, mondjuk én alapbólnem tudom elviselni ha lefognak vagy korlátoznak a szabad mozgásban. Szerintem ez csak egyre rosszabb lesz, valami tuti nem ok nála. Én nem várnám meg meddig fajul a dolog
2013. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igazából valamennyire nekem is érdekes, hogy hogy reagálok egyes dolgokra. Meg amúgy az, hogy lefog, néha egészen izgató, vsz vannak sub hajlamaim.

Csak mondjuk az ember orrába belenyúlni.. szóval ez nem tudom, milyen univerzumban lehet izgató. De ettől ő se izgult fel szerencsére, csak tetszett neki, hogy nagyon ellenkezem.

2013. máj. 29. 18:39
 10/17 anonim ***** válasza:
ha téged ez zavar akkor igenis mondd meg neki hogy ezt ne csinálja. ha normális megérti. Csinálj te is neki moylat ami rossz akkor hátha belátja.
2013. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!