Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor azt mondta nem akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor azt mondta nem akar, végzett velem, de akkor ez most mi?

Figyelt kérdés
Múlt héten szakított velem a barátom, kicsit csúnyán dobtam ki, és csúnya dolgokat írtam neki akkor, de utána bocsánatot is kértem. Tegnap átjött este munka után, beszélgettünk, és mondta, nem tudja még mit akar, mert sok lesz a munkája a nyáron(ami így is van), kevesebb ideje lenne rám. Ő szüneteltetésre is gondolt, de ahogy kimondta, hogy végeztünk, én elzavartam akkor. Amolyan békülős szex megtörtént. Jobb volt mint a kapcsolatunk alatt. Szakítás óta részletesen beszámol a dolgairól, előtte sose csinált ilyet. Teljesen más. Megváltozott, pozitív irányba. De mégsem tudja mit akar.
2013. máj. 30. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak kavarognak benne az érzések és nem tudja mit akar. Légy türelmes és majd kiderül
2013. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fogadd vissza aztán meglátod mi lesz
2013. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a kérdés az,hogy vissza akarsz e menni hozzá?
2013. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én igen, és ezt tudja is
2013. máj. 30. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor mi a gond?

össze jössz vele újra és kész

2013. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!