Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezen mennyire tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezen mennyire tud segíteni egy pszichológus?

Figyelt kérdés
Teljesen készen vagyok ,már nem is akarok élni mert utálom a testem ,hiába van pasim aki mindig dicsér és mások is de én nem vagyok megelégedve vele és állandóan ezen jár az agyam,hogy milyen rossz testem van és nem akarom így leélni az életem. A probléma a mellemmel van amin nem tudok változtatni csak szilikonnal, amire nincs pénzem a szüleimtől meg hiába kérnék biztos nem örülnének neki és nem adnának pénzt rá ,szóval nem tudom mi a megoldás de már strandra se akarok menni mert szégyellem a testem a barátom pedig biztos akar majd menni és a vége az lesz,hogy szakít velem. Nem bírok már így élni mindig rosszul érzem magam ha mellekről van szó vagy ha mutogatnak a tv-ben vagy valahol van egy nagy mellű csaj én már egy senkinek érzem magam akkor és leginkább megölném magam,mert annyira gyűlölöm a testem.
2013. máj. 30. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan, mint férfiaknál a farokkomplexus.


A szemét Tv meg sok esetben hazug emebrtársak beleültetik az emberekbe, hogy "csak a nagyok a jók". Aztán lehet mégse.

2013. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék azokra a mellekre.

Annyira nem szörnyű h a barátod is szereti, kapd össze magad kicsit és ne rinyálj;)

2013. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, bár ahhoz neked is akarnod kell. Csodát ő sem tesz, de feltérképezi az okokat és segít visszatlálni önmagadhoz.


Amúgy a terápiád kezd azzal, hogy kapcsold ki a tévét és a netet.

És az idődet töltsd hasznosabban, pl a barátoddal vagy valami hobbival.


Ha legalább 2 hónapig így jársz el, akkor életed minőségében pozitív irányba fog változni.


A testeddel eleget foglalkoztál, mostmár ideje lenne a lelkedet is kezelésbe venni.

2013. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy segíthet.

Amúgy azért, ha van barátod, az már jelent valamit nem? Akkor olyan rossz nem lehetsz.

Meg a fő dolgot kéne megértened, hogy bármennyire is azt sugallja a média, hogy a jó test, meg a jó nagy ciciktől leszel jó nő, nem igaz! Annak, aki igazán szeret, annak mindegy, hogy mekkora cicid van, vagy mennyire vagy bomba nő vagy éppen csak átlagos. Ő elfogad olyannak és úgy szeret, ahogy vagy. És egy nő akkor lesz igazán nő és jó nő, ha elfogadja magát és úgy próbál csinos lenni, amilyen valójában és ettől jól érzi magát. És akkor csinos lesz mások szemében is.

Ajánlanám figyelmedbe a Bridget Jones naplóját. Ő is aztán rendesen önbizalom hiányos, aztán jön a nagy Ő, aki elfogadja olyannak, amilyen. Persze csak ha van kedved megnézni vagy van igényed az ilyen filmekre.:)

2013. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 poiu ***** válasza:
Nem tudjuk a méreteket, így látatlanban nekem a nagy mell nem jön be. Nekem és még 1 milliárd férfinak.
2013. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
segíthet, amúgy sokan nem szeretjük a nagy melleket, nyugi:D
2013. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!