Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor belém szerelmes vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor belém szerelmes vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akibe év eleje óta szerelmes vagyok. (K betű lesz a jele) Február környékén leveleztünk kicsit,de mindig trágár szavakat használt. A legjobb barátnőm is szerelmes volt belé,és egy barátnőm is szerelmes belé még mindig. (E betű lesz a jele) K és E leveleznek órán és röhögnek,de szerintem csak így haverilag. Mostanában észrevettem,hogy titokban szokott engem nézni fél szemmel,meg ha mondok valamit visszakérdez,ha nem hallotta.Ma például úszáson órán beszélgettünk,mert vízilabdázás volt és emiatt,viccelődtünk is, körülbelül egy 5 mondatot váltottunk. Ja,és egy nagyon fontosat kifelejtettem:a barátai azt mondják belém szerelmes,de én nem igazán akarom elhinni. Szerintetek belém vagy E-be szerelmes? 11 éves lány vagyok,nem akarok semmi komolyabbat csak,hogy járjunk és tudjunk igazán beszélgetni. Légy szíves ne hülyeségeket írjatok,hanem olyat amit feltudok használni:tanácsok,tapasztalatok,tippek.Előre is köszönöm.Mindenkinek szép napot!

11L :)



2013. máj. 31. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ebben a korban elég nehéz tanácsot adni. Ilyenkor még tényleg csak ilyen "titkos szerelmek", meg "rám nézett, elpirulok"-ok vannak. Ha viszont a barátai azt mondják, hogy beléd szerelmes, akkor az úgy is van.


Mondjuk nem hiszem, hogy még érett ahhoz, hogy barátnője legyen. Nem szexuálisan gondolom, hanem pl. könnyen elbizonytalanodhat külső behatásra(barátok véleménye, cikizés, szülők tiltása)


17/L

2013. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát tanácsként mondom, hogy szerintem nem kell még ilyennel foglalkoznod.gondolom a fiú nem több 13nál, ő még nagyon éretlen!! a járás meg olyan lenne, hgoy fogjátok egymás kezét és mosolyognátok. Amúgy szerintem ha megtudja hogy E szerelmes belé, akkor ő is E-be. de ha megtudja hogy te, akkor beléd. ilyen korban ez megy. szerintem
2013. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
E-be szerintem nem,mert iszonyatosan dagadt. 11 éves a fiú is,de mind a ketten elég érettek vagyunk ehhez. És az osztályunkban csomóan járnak már,és nem úgy,hogy egyből szex,hanem megölelik egymást,kéz a kézben járnak és ennyi. Körülbelül fél hónapig cikizték és utána leszálltak róluk.
2013. máj. 31. 16:38
 4/8 anonim ***** válasza:
11 évesen nem hiszem hogy szex lenne mert akkor elsírom magam :D
2013. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De sok helyen sajnos ez van. Nálunk nem. ;)
2013. máj. 31. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ahol 11 éves párok szexelnek, jól értettem?
2013. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,úgy értettem.
2013. máj. 31. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:
11 ez a kézenfogás , ölelés a "járás". Amúgy ne akarj vele csak úgy divatból járni ,mert "az osztályunkból sokan járnak egymással" . Ja és neked nem kéne azzal foglalkozni , hogy K-nak tetszik-e E csupán az alakja miatt... Mi van akkor ha neki tetszik E??? Semmi. De ha annyira akarod akkor beszélgess vele és mondd el neki...
2013. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!