Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez hogy van? A nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez hogy van? A nők maguknak vagy a férfiaknak akarnak tetszeni?

Figyelt kérdés

Sokszor merül fel bennem a kérdés, de itt eddig mindig úgy reagáltak a nők a gyakorin, hogy maguknak.


No de, rengetegszer fordul elő az az eset is, mint pl. a TV-ben, hogy valamelyik lány maga alatt van, a barátnői kiszépítik, aztán közlik, hogy "minden pasi odáig lesz érted".


No, ha ez igaz, akkor az nem igaz, amit elsőnek leírtam.


Azt a felvetést hagyjuk, hogy mind2 igaz, mert most az első számú szempontot keresem.


Na érvek/ellenérvek?



2013. máj. 31. 19:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
a környezetüknek akarnak tetszeni
2013. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egymást túllicitálni akarják.
2013. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb nô akkor tetszik magának ha a pasiknak is. De vannak kivételek. Pl. én :)
2013. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
A férfiak legjobban kinéző 20%-ának akarnak tetszeni.....
2013. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Pain for Pleasure ***** válasza:
89%
Magamnak, ha a férfiaknak akarnék tetszeni, akkor mindennap magassarkúban tipegnék meg szoknyát hordanék.
2013. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Magamnak, ha a férfiaknak akarnék tetszeni meztelenül járnék az utcán.
2013. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3-asnál a pont! Zöld pacsi! :)
2013. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Magamnak.

Amikor úgy nézek ki, hogy a saját elvárásaimnak megfelelek, akkor nagy valószínűséggel "férfiszemmel" is ki van hozva belőlem a max.

Szóval egyszerre a kettő igaziból. :)

2013. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Pain for Pleasure


lehet hogy igaz amit írsz, de a magassarkú/szoknya az szerintem minden csak nem nőies.


Nem eltérni akarok a témától, hanem jelezni, hogy minden pasi más, én az egyszerű öltözködésű lányokért vagyok oda.


A kérdés pl. jó felvetés a bulikra. Oda azért megy egy nő, hogy magának tetszen?

2013. máj. 31. 19:17
 10/19 A kérdező kommentje:

Dance With The Devil


a kettőt mint írtam nem jó összehasonlítani. vegyük az előző példát amit írtam.


Kiöltözöl szépen magassarkúba és szoknyába (úgy hogy tükörben odaáig vagy magadért), és pl. ott vagyok én, akivel szívesen flörtölnél, meg szimpatikus vagyok meg minden (nem egózni akarok, csak levezetni valamit), akinek nem tetszik se a magassarkú, se a szoknya.


Ennek eredménye, hogy magadnak tetszel, de annak a pasinak akit kinéztél az adott tömegben helyben, annak nem.

2013. máj. 31. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!