Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy lány szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy lány szeret olvasni? Van olyan fiú, aki még örül is neki? Őszinte válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 19:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem gáz,olvasni jó, főleg ha a lány olyan regényeket, vagy olyan témáról szóló könyveket olvas, ami engem is érdekel, akkor már van is miről beszélgetni.
2013. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Mit olvasol? :)
2013. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
lefogadom, hogy valami ponyvát. jelenleg is a szürke ötven árnyalatát meg a samponosflakont, ugye? dehogy gáz, a fiúk örülnek ha egy lány ad az intellektusra is.
2013. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Jelenleg Gyűrűk urát,amúgy meg fantasy,sci-fi,horror,krimi az,ami érdekel.Ha valami "könnyűre" vágyom,akkor meg el szoktam olvasni 1-1olyan könyvet,amit kisebbként szerettem,Nógrádi,Csukás meg még sorolhatnám,csíkos könyveket..

Amúgy is fiatal vagyok még,csak hogy legyen még egy okom nem Szürke ötven árnyalatát olvasni.A kozmetikumok meg úgy ahogy vannak nem érdekelnek,leragadtam a tusfürdőnél meg a fogkrémnél.:D

2013. máj. 31. 21:09
 25/28 anonim ***** válasza:
Ajánlom még a trónok harcát én pl ha most 16 évesen nem olvasom el akkor még mindig csak a kötelezőket olvasnám egymás után.Nagyon jó könyv, azt mondják a gyűrűk ura mellett ez volt az ami nagyon nagy sikert aratott.
2013. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
En is szeretek, baratom nagyon orul neki annak ellenere h o nem szeret olvasni
2013. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek, úgyhogy közös témának nem lenne jó, de amúgy szerintem ez pozitív dolog! :)
2013. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Naaaaaaagy piros pont! Ebből látszik, hogy művelt, nem divatmajom, stb. Csak ne ilyen twilight féle wc-papírnaksejó könyveket olvasson. Na attól falramászok.
2013. júl. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!