Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 14 éves lány vagyok és olvasni...

14 éves lány vagyok és olvasni szeretnék jó könyveket! Tudnátok párat ajánlani amiről jókat hallotatok vagy ti is olvastátok és tetszett?

Figyelt kérdés

(szentjohanna gimi,neveletlen hercegnő naplója stb....) ilyesmiket olvastam eddig,de szeretem a rejtő jenő könyveket is..

ELŐRE IS KÖSZI!


2012. szept. 1. 10:56
1 2
 1/12 Bia678 válasza:

rejtő jenő könyveket nem tudok, de ha még nem olvastad a Harry pottert azt ajánlom, nekem tetszett :)

Ha szereted a gördeszkás dolgokat, akkor olvasd el a "Védőháló nélkül"-t, az több részes.

Hogyha a Krimiket szereted, akkor talán Aghata Christie könyveket olvass.

Vagy olvasd a Twilightot, ha a vámpírokat szereted. :)

Remélem segítettem valamennyit, sok sikert az olvasáshoz. :)

2012. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 chrishu ***** válasza:

Ha szereted a vámpíros történeteket: Darren Shan- Vámpírkönyvek(12 részes)

Ha a fantasyt: Tolkien-Gyűrűk ura Rowling-Harry Potter

2012. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RodRigó3 ***** válasza:
Rejtő: A három testőr Afrikában,Az elveszett cirkáló, A megkerült cirkáló, Tizennégy karátos autó, Piszkos Fred a kapitány. Csupa vicc.
2012. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha szereted a fantasyt, a Tűz és jég dala sorozatát ajánlanám nagyon erősen, hihetetlenül jó könyvek (Trónok harca, ha így ismerősebb). Ezen kívül én az Eragont szerettem még, az Éhezők viadalát, és a Bartimaeust (ez inkább vicces, nem olyan elvetemült fantasy)


Ha a lányosabb könyveket szereted, Meg Cabot könyvei nagyon jók, esetleg a Bad girl sorozat. Na meg persze a Twilight, azt nagyon sokan szeretik (én is olvastam, nem volt rossz, de azért soha többet...) Vagy ha a vámpíroknál maradunk, a Vámpírakadémiáról hallottam jókat (személyes élményeim nincsenek vele), meg a Vámpírnaplókról. Remélem, tudtam segíteni :)

2012. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szabó Magda könyveket mindenféleképpen ajánlom, hogy olvass, nekem főleg az Abigél tetszett és pont a Te korosztályodnak való. :)
2012. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!!
2012. szept. 1. 14:55
 7/12 anonim ***** válasza:

Jane Austen: Büszkeség és balítélet

Elisabeta Gnone: Fairy Oak

Cynthia Hand: Angyalsors

John Little: Victoria Cope naplója

Lucy Maud Montgomery: Anne otthonra talál

JÓ OLVASÁST! :)

2012. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Martin Howard - Egy rosszcsont kutya naplója

Emily the Strange - Elveszett emlékek

Leven és az álnok árnyak


Ez a három könyv jut hirtelen most eszembe. :)

2012. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gajcsu válasza:
Böszörményi Gyula könyveket tudom ajánlani a magyar írok közül, oroszoktól Szergej Lukjanyenko örség sorozat
2013. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Anthony Horowitz Könyvei. Neked való, vicces krimik. Nekem az a sorozat tetszett aminek a kötetei:

1, A sólyom gyémántja

2, Kettes számú közellenség

3, Titkos szolgálat

4, Homályos nyomok.


Egyébként én is nagy SZ.J.G.-fan vagyok. XD

2013. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!