Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne más pasit keresnem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne más pasit keresnem, ha én már találtam olyat, aki számomra az igazi?

Figyelt kérdés

Amikor elmondom bárkinek, hogy 4 éve vagyok szerelmes egy fiúba titkon, de nem volt köztünk semmi, mindenki kiakad, hogy miért nem lépek tovább?! De úgy se tudnék mást szeretni, első látásra beleszerettem, és abban biztos vagyok, hogy lehtne köztünk valami, csak én voltam olyan hülye, hogy tudad alatt folyton elutasítottam még amikor kicsik voltunk. Mert ugye 12 évesen még nem akartam pasizni. Most meg már szerintem azt hiszi, hogy én nem kedvelem őt, ezért már nem is próbálkozik. De most a nyáron be akarok vallani neki mindent, mert én nem tudok másra úgy nézni, nélküle viszont nen tudok élni! Inkább leszek egyedül, mint rajta kívül bárki mással! Miért nem lehet elfogadni, hogy valaki számára csak egyvalaki vonzón és mellette kitart tűzön-vízen át?

16L


2013. jún. 1. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán csak kifogás, amit még magadnak sem vallsz be, hogy elkerüld az ismerkedést, és könnyebb neked egy elérhetetlen vki után reménytelenül epekedni, mint nyitni egy valós kapcsolatban.
2013. jún. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam ismerkedni, de mindenkiből kiábrándultam, ahogy megismertem.

Ez a srác viszont, külsőre és belsőre is tökéletes!

2013. jún. 1. 02:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Azert mert a legtobb ember sokkal tobbet tapasztalt meg az eletben mint te, es annak ellenere, hgoy ennyi idosen en is azt hittem, amit te, igy sok sok ev mulva, sok sok pasin tul, mar belatom, hgoy kis buta voltam anno.


Raadasul egy olyan pasira vagyakozol, akivel nem is volt semmi.


Halalosan szerelmes voltam egy pasiba, aki par honap utan kirakott. Tobb mint 1 even keresztul sirtam utana, es masra nem birtam nezni.


Aztan kb 2 ev utan a sors ugy hozta, hogy ujra talalkoztunk es lefekudtunk es kiderult, hogy egy irto nagy csalodas a pasi az agyban, es teljesen kiabrandultam belole es tok feleslegesen vesztegettem el egy evet az eletembol az utana valo sirankozasra.


Tudod van egy kep a kis fiatal fejecskedben, hogy ez a pasi milyen es milyen lehetne vele, de amig nem jossz ossze vele ez csak egy csaloka kep es csak h.lyited magad, mert lehet, hgoy 2 het utan kikeszulnel a pasitol es bosszankodni fogsz te is, hogy elvesztegettel negy evet!


Beszelj vele, mondd el neki hogy erzel. Ha nem teszed, akkor tovabb sanyargatod magad es a kornyezeted farasztod azzal, hogy ilyen butasagokat csinalsz...

2013. jún. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!