Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszafogott vagyok=nincs is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogott vagyok=nincs is szükséges beszélgetésre. Miért gondolják ezt az emberek?

Figyelt kérdés

Minden élethelyzetben az emberek a hangoskodó, harsányabb egyénekkel ismerkednek, míg a visszafogottabb emberek háttérbe szorulnak. Ilyenkor mit gondolnak? Hogy nekünk nincs is szükségünk beszélgetésre, elvagyunk mi magunkban is? Én most jutottam el odáig, hogy az új osztályomban kezdem megismerni az embereket. Pedig már 1,5 éve járunk egy osztályba. És igenis sokszor kezdeményeztem beszélgetést, de aztán mentek vissza a barátaikhoz, nem érdeklődtek irántam. A fiúk is mind ugyanazt a 4-5 nagyszájú lányt rajongják körbe, a többieket meg le se szarják. Én pl, még életemben nem beszéltem fiúkkal, na jó, talán 1x-2x, de akkor is csak rövid ideig.

Miért vagyunk mi, csendesebb emberek elnyomva?

16L


2013. febr. 27. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azt hiszik,hogy azért nem beszélsz annyit,mert velük nem akarsz.
2013. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mókusgyilkos ***** válasza:

tegyük fel h karcolod minimum az "átlagos" [tízes skálán: 6,2/10] szintet külsőleg.

nem azért nem beszélnek veled mert csendes vagy, inkább azért mert arra számítanak hogy úgyis el lesznek hajtva magyarán "félnek" őő h fogalmazzam meg normálisan.. nehezen megközelíthetőnek tűnsz és veszett ügybe nem feccölünk energiát.


mondjuk speciel nekem mániám az ilyen csajokkal való beszélgetés.. általában azért csendesek mert van velük valami enyhe pszichológiai gebasz és ezek engem rettentő mód érdekelnek. vagy a zárkózottság falán túl 1 érdekes személyiség van.

bár arra is volt példa hogy szimplán nihilisztikus emberke volt.

2013. febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
velem beszélgethetsz, bár én sem vagyok az a kimondott nagyszájú beszélgetőpartner :)
2013. febr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem az ilyen lányok jobban érdekelnek, de nem nagyon akad a környezetemben, mindenki ilyen nagyon szociális (és nem is érdeklem őket, hiába beszélgetünk mégis), én meg nem vagyok az, szóval kb te vagyok csak férfiban. 20/F
2013. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mókusgyilkos ***** válasza:
annyira vissza fogottnak lenni hogy a kérdésedhez sem reagálsz na az már művészet :D
2013. febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!