Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titokban bele szoktam nézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban bele szoktam nézni a nővérem Facebook üzeneteibe? Hogyan állhatnék le?

Figyelt kérdés

Ő 20, én 16 éves. Amióta barátja van, egyre kevesebbet beszélünk, előtte sem mondta el nekem az érzéseit, gondolatait... Néha bele szoktam nézni az üzeneteikbe, és döbbenetes dolgokat tudok meg róla, amiket enélkül sosem tudnék meg! Előttem szégyelli ezeket, vagy nem is tudom, sokat szoktunk veszekdni, de ez szerintem normális, én így is nagyon szeretem, és fontos nekem! A barátjáról sem tudok semmit, még nem mutatta be itthon, pedig lassan egy éve járnak. És most olvastam az üzenetekben, hogy együtt kivesznek egy lakást, itthon egy szóval nem említette! Kétségbe vagyok esve, egyre távolodunk egymástól, én próbálkozom, de a költözéssel mindennek vége lesz, szerintem felénk sem fog nézni. :( Így is alig van itthon, akkor sem velünk foglalkozik, hanem a barátjával, barátaival.

Tudom, hogy csúnya dolgot tettem, de nem használom fel ellene, sosem vágnám a fejéhez azokat, amiket olvastam, pedig volt bennük egy-két pikáns részlet... Én csak szeretném megismerni a saját testvéremet... :'(


2013. máj. 30. 23:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Igen, bele szoktál nézni.
2013. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Bazzze azt hittem legalább félrekúr egy társaságnyi f.sszal. :D
2013. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha ekkora kretének vagytok, nem csoda, hogy nem foglakozik veletek.
2013. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szar helyzet de sajnos ez van az o dolga. Majd ha ugy akarja a sors egyszer ugy is kozel fogtok egymashoz kerulni
2013. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

Ez szerintem aranyos..

Egy aggódó kistestvér.:)

Néha én is csinálok ilyet mikor van lehetőségem.:)

18/L.

2013. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
inkább a pikáns részleteket írtad volna le, akkor még meg is érte volna elolvasni az irományod...:D
2013. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ja, azt hiba volt kihagynod, egyébként én elítélem az ilyen mások privát szférájában való turkálást, a hugommal pl eléggé eltávolodtunk egymástól, mégsem olvasom el a dolgait.
2013. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de hatalmas bunkóság, amit csinálsz!

Beszélj őszintén a nővéreddel, mondd meg, hogy szereted őt, és rosszul esik, hogy távolodik tőled. Ha használ, használ, ha nem, akkor pedig hagyd, hogy járja a saját útját!

2013. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szerintem az lenne a bunkóság, ha fel is használnám ellene azokat, amiket megtudtam. Így tudtam meg, hogy cigizett, hogy már nem szűz, hogy tetoválása van, hogy ki a barátja, hogy a barátja rólam fantáziált :S <-na emiatt nem is akarom megismerni inkább a barátját...
2013. máj. 30. 23:55
 10/17 anonim ***** válasza:
6%
Nem para, nyugodtan csináld. Sőt én tovább is mennék a helyedben, és a nővéred nevében irkálnék mindenfélét, úgy az igazi.
2013. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!