Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek milyen már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek milyen már?

Figyelt kérdés

pl van egy csaja akivel fb-n szoktak "beszélni" (ezt is csak idézőjelben,mert csak a csaj tartja fenn a beszélgetést).

Aztán a csávó benyögi,hogy "pill" a csaj megnézi,aztán elmegy kaját csinálni amíg visszaér.

Csávó visszajön 20 perc után és benyögi,hogy megy aludni.o.O

Csaj felhívja,hogy ez most mi volt?

Erre azt mondja,hogy azért lépett ki,mert nem válaszolt a "pill"-re a csaj.

De b.sszus a csávó nem szólt,hogy visszajött!!!

Ja a csávó fb-függő nem kicsit.:D

Egy hónapja vannak együtt és eddig egyszer hívta fel telefonon,míg a csaj többször is.

Lényegében a csávó a csaj.:DD

Nem értette azt sem,hogy a csaj nincs mindig gépnél,nincs okostelója meg ilyenek.

Elvárja azt,hogy írjon neki a csaj,de ő csak megnézi azokat és nem válaszol rájuk semmit.

Esténként benyögi, a csajnak,hogy programja van,de nem mondja mi az,mikor közben estére talit beszéltek meg.

Elvárja,hogy a csaj ott üljön mindig a gépnél....

Azért lájkol más csajokat fb-n,mert az ismerősei is azt csinálják.o.O :D

A csaj is rakott ki képet (egy párról van szó jelzem).

A csávó nem lájkolta,mert hogy már 8-an lájkolták és hogy ő már nem kellett oda a sok "udvarló" mellé.

De a többi csajnál az a 80-120 lájkoló az nem zavarta,beállt a sorba.:DDD

Ez csak pár példa volt.


2013. jún. 1. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez nem kapcsolat, vicc az egész.. szerintem felejtős:S
2013. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval
2013. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Haha ez mi? Mit keres még amellett a b*zernyák b*lfasz mellett az a lány? Hát azért még egy diszkóban is normálisabb pasit lehet összeszedni...
2013. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt már ez a kérdés.

Amúgy elég idióta a hapsi.

A pill-re én se szoktam visszaírni. Tudomásul vettem, kész.

Majd ha megjön, és írja, hogy re, mondom, hogy okés, és beszélünk tovább.


17/L

2013. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen tegnap kicsit kiakadtam és többször is említettem ezt a pasit a kérdéseimben:D


de szerintem is neki kellett volna jelezni,hogy visszajött..idióta tényleg

2013. jún. 1. 23:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!