Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa, hogy a legtöbb fiús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, hogy a legtöbb fiús poénon tudok nevetni lány létemre?

Figyelt kérdés

Értek ezalatt ilyet: A lányben leginkább a f@rkamat szeretem

Ideális távolság férfi és nő között minusz 20 centi...


Értem én, hogy ezek lealacsonyító viccek, de igazándiból nem mondják ezeket komolyan, legalábbis a legtöbb akit ismerek...egyszerűen hülyeségeket beszélnek, és ha besértődök ilyeneken, akkor csak én érzem szarul magam, hát jobb ha félvállról veszem és nevetek. Arra lennék kíváncsi, hogy erről ki mit gondol. Jól teszem? Hülye vagyok? Vicces? Várom a véleményeket.


2009. okt. 7. 00:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
NEm semmi vagy. Járnék veled.
2009. okt. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Igazad van, nem sértegetni akarnak általában csak poénkodni.
2009. okt. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

A barátnőm is az egyetemen egy önismereti teszten, ahol volt olyan kérdés hogy mit szeret magában a legjobban, azt válaszolta hogy engem.

Ritka hogy a lányok is mondanak ilyeneket, de előfordul.

2009. okt. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem furcsa, teljesen normális hogy egy viccen nevetünk és nem sértődünk meg.
2009. okt. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig jobban megértettem magam a fiúkkal, és az efféle poénokat úgyszintén csípem:) Sokszor jó érzés belegondolni, hogy nem vagyok olyan prűd, mint a nagyátlag.
2009. okt. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Péniszirígy vagy, semmi gond ezzel. Csak kezelni kell.
2009. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Én olyan csoportba járok, ahol kb. 20 fiúra jut 4 lány. Persze h folyton röpködnek a poénok. Ha a mai világban besértődnénk egy ilyen poénon sztem senki sem állhatna le egyik férfival sem, mert mindegyik poénkodik ilyesmivel(esetleg csak nem meri kimondani) :)
2009. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
péniszirigy, lol xD
2009. okt. 7. 18:48
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem vagy hülye! Sőt tök jó fej csajszi lehetsz. Kevés az ilyen lány,a többség megsértődik,vagy nyafog az ilyen vicceken.
2009. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hmm pozitív visszajelzések....akkor annyira nem lehetek degenerált :)
2009. okt. 7. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!