Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony nők nem tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony nők nem tetszenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ez egy baromság,
2013. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
De igen!ilyet a molett nők terjesztenek
2013. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Minden nőtípusban van szép. Mutass egy képet és megmondom nekem tetszenél-e :P
2013. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Csak a dagadtak irigykednek és mondanak ilyet. Nem így van.
2013. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nem baj, ha az tetszik.

volt itt pár kérdés , és írták a pasik hogy szeretik azokat a nőket akiken van mit fogni.

én már híztam , de hogy hova met rám arról fogalmam sincs.semmi se látszik belőle.már nem tudok többet hízni.

2013. jún. 2. 11:46
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, lehet én nem vagyok csontkollekció, de legalább bunkó se. Ami rólad nem mondható el. Egyébként ez férfifüggő. Van akinek a nagyon vékonyak jönnek be, van a husisabb lányok.
2013. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
6-os: Ha lefogynál nem lennél dagadt és nem kéne megsértődnöd ilyesmin. Hajrá.
2013. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
marhaság, miért ne tetszene, persze az anorexiás az már tényleg nem
2013. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

#7 Én sehol nem olvastam, hogy hatos azt írta, hogy kövér lenne. Attól még hogy nem csontkollekció lehet csinos és formás. Meg nem is hszem, hogy nagyon megsértődött volna.


Mindenesetre ő legalább normális, aki kell a férfiaknak, míg ha te megszólalsz egyből menekül mindenki bármennyire is szép vagy. ;)


Alakon könnyebben változtat az ember, mint a modoron. Neked is ideje lenne az utóbbin törnöd magad.. ;)

2013. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

9-es: Aranyosak az ilyen vaktában való lövöldözések :D


Aki azt írja, hogy nem csontkollekció, az bizony kövér. Aki simán csak vékony vagy pont megfelelő alkatú, az nem fog másokat csontkollekciónak hívni, hiszen nem kell vetélytársnak éreznie őket, míg egy dagadéknak igen. :)

2013. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!