Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem. Úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem. Úgy érzem, megalázott a női mivoltomban. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátommal minden rendben működött,mindig azt szajkózta,milyen büszke rám,de hülye lesz,ha elenged,stb...És most itt vagyok,mert itt hagyott.Úgy érzem,belekamuzott a képembe.Nem bírom magam túltenni rajta.Azt sem tudom,mit volt az ok,vagy hogy mi zajlik le benne,mert elvágott minden kapcsolatfelvételi lehetőséget.Elegem van,nem találom magamat.Mit csináljak?

2013. jún. 1. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezted meg tőle akkor, hogy mi az ok? Amúgy meg örülj neki, hogy nem kamuzott tovább.... Hidd el, szakítani is nehéz.

Mit csinálj? Adj magadnak időt, amíg lenyugodsz. Sok időt.

2013. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennél idegesítőbb nincs mikor minden kapcsoaltot elvág. Gondolom facen tiltott-törölt, telefonon nem tudod elérni. Ez a lehető legbunkóbb dolog. Az enyém is ezt csinálta.


Valahogy azért mégis próbáld meg vele megbeszélni. De amúgy rájötttem az én "ex példányomtól" hogy egyszerűbb nekik eltűnni és elsunnyogni, mint eléd állni és elmondani hogy "figyelj szivem ez és ez van".

2013. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Távkapcsolat volt,nem állhatok oda a házuk elé,hogy magyarázza már meg,mi van.


#2 Igen,viszont az ismerősei szerint nyivákol,siránkozik,sajnáltatja magát.Én nem tudom,nagyon hiányzik,de közben tudom,hogy hülye volt,nincs értelme reménykedni...

2013. jún. 1. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Felejts!!! Idővel úgyis túl leszel rajta. Foglald le magad, és amit csinálsz, arra figyelj száz százalékig!


Ismerkedj,

járj el bulizni, szórakozni,

sportolj,

találj magadnak új hobbit.


Mindezt egyszerre, vagy válaszd ki belőle a megfelelőt, amihez kedved van!

2013. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, a távkapcsolattal eleve csak az idődet pazarolod.
2013. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg örülj neki, hogy ilyentől megszabadultál. De hidd el szakítani sem könnyű, főleg, ha tudod, hogy nem működik a kapcsolat de a másik semmit sem tesz csak vár, hogy na mi lesz. Nekem volt olyan is, hogy nem kérdezte meg az okot, én kérdeztem rá, hogy szerinte ez jó így, vagy akar e valamit mondani, de semmit nem mondott csak az általános dolgoz, hogy ő nem értett valamit, de jobb is így... Tehát ő csak azt várta,hogy én dobjam ki :)... Nem volt kellemes, két hétig nem tudtam rendesen aludni, majd kezdett jobb lenni a helyzet majd megint rosszul éreztem magam. És ezek az érzések vannak bennem, néha nagyon hiányzik, pedig nem voltam belé szerelmes, de szerette. Szerelmes tudtam volna lenni, ha kicsit is komoylan vesz, és ugyanolyan marad mint az elején és nem csak "arra" ment volna. Jó voltam neki arra... röviden ennyi volt. És ez is egy távkapcsolat volt.
2013. jún. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!