Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen ragaszkodom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen ragaszkodom egy idegenhez. Hogy lehet ebből kigyógyulni?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron kezdődött.Mondhatnám, hogy "szerelem első látásra" volt, de tudom hogy olyan nincs...Messze lakunk egymástól, csak 3-4 havonta megyek oda, tehát elég ritkán látom. Még egy büdös szót nem beszéltünk meg semmi, csak néha megnéztük egymást. Én mégis teljesen rá vagyok kattanva, sokat nyomoztam utána hogy megtudjak róla pár dolgot (neve, hol lakik stb.) Netről leszedtem az összes fényképet róla, meg volt hogy én is csináltam róla lesifotókat, minden nap ezeket nézegetem. Csak mostanában jöttem rá, hogy tiszta elmebeteg vagyok, ilyet normális ember nem csinál...Hét hónapja minden nap gondolok rá sőt a nap nagy részében ő jár a fejemben. Végülis ez nem egy rossz érzés nekem, meg nem ártok vele senkinek, az egyetlen baj hogy így nem tudok rendesen koncentrálni semmire. A másik gond meg az, hogy azóta volt pár helyes, rendes fiú akik próbáltak közeledni felém, de rajta kívül nem tud más érdekelni, nem tudok nyitni feléjük. Pedig valószínűleg csak azért alakult ki ez az érzés, mert egyébként nem lenne senki aki leköti a gondolataimat, meg akit lehetne várni, csak unalmasan és magányosan telnének a napjaim. Hogy tudnék kimászni ebből a csapdából?
2013. febr. 1. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
úgy ahogy leszoksz a cigiről, egyszerűen leteszed, nem gondolsz rá, de ez rohadt nehéz, és csak lassan megy, de idővel egyre kevésbé fog eszedbe jutni
2013. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"mert egyébként nem lenne senki aki leköti a gondolataimat, meg akit lehetne várni, csak unalmasan és magányosan telnének a napjaim"

na itt a lényeg!

erre neked kell rájönnöd, de segít, ha nyitsz az életben minden új dolog felé, sport, hobbi, tanulás, új barátok, stb.

2013. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor mész legközelebb? Szólítsd meg :)


Egyébként ez még talán rossz tanács is, meg kéne próbálnod ismerkedni a közeledből lévőkkel.

2013. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!