Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajozni 19 évesen 3as BMW...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozni 19 évesen 3as BMW E90 vagy 5ös BMW E60?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


vagy


[link]


[link]


2013. jún. 3. 11:34
1 2 3
 21/29 Pj0tr ***** válasza:
100%

Én csak halkan szerényen hozzátenném, hogy lecsórózhatsz te bárkit, valójában te is csóró vagy. Az apukád lehet, hogy gazdag, de az az apukád és nem te.

Ettől függetlenül sok sikert kívánok bármelyik kocsival is fuss neki, mert konkurenciát semmiképpen nem jelentesz. :)

Egészen másfajta a célközönséged, mint az enyém.

Az egyetlen problémám az egész hozzáállásoddal csupán annyi, hogy a segged alá kerül egy nagyon erős kocsi és azt hiszed, hogy te ettől jobb sofőr leszel, mint aki az "olcsó sz@ar"-ban utazik. Viszont ne felejtsed el, hogy nem csak azért drágább a BMW, mert olyan sportos és menő, hanem azért is, mert ha esetleg baleset lesz a vége, akkor a fiat-ból nem marad semmi te meg karcolás nélkül kiszállsz a kocsidból. Szóval nem azért szólnak be az emberek, hogy dolgozz meg érte, mert irigyek, hanem mert ha megdolgozol érte, akkor jobban fogod becsülni a kocsit és az életedet is, ezért kisebb valószínűséggel fogsz kinyírni egy négy tagú családot, vagy éppen a haverjaidat.

2013. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Csajozni nem kocsival kell, a k.urvához, meg tökmindegy, hogy milyen kocsival mész! Nem számít!
2013. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
mínusz egy vessző
2013. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
hehe álmodik a nyomor öcsém :D
2013. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
66%

Használt BMW-vel akarsz villogni?:D


Annak a csajnak aki erre bukik tökk mindegy, de az autóhoz értők kiröhögnek:)

2013. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
71%

Ne szidjátok már szegényt, hogy lehettek ilyen aljas disznók.


Kell valami neki amit szerethetnek benne a nők, ha már belső értéke nincsen legalább legyen külső felszínes értéke.

2013. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Nem tudom miért kell tőle sajnálni egy 3-5 milliós kocsit... és ezek már csak használtan kaphatók...


Szóval én valaszolok: ezek közül én inkább a hármast venném, mert újabb.


De igazából én kétajtósakat szeretem, abban a legjobb a vezetési élmény!


Egyébként már másfél éve Z4 tulajdonos vagyok, újonnan vettem és csak figyelő tekinteteket kapok.


Jó keresgélést és balesetmentes közlekedést! Majd írj privátot, melyiket vetted!


Ja és 19 vagyok szintén.

2013. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Pj0tr ***** válasza:
71%

#27 most komolyan regisztráltál magadnak egy másik accountot, hogy legyen egy pozitív hozzászólás???


Egyébként azért engedd meg, hogy kielemezzem a választ.

"újonnan vettem" - nem, te maximum csak a wunder baumot vetted bele.

"csak figyelő tekinteteket kapok." - ezt a majmok is elmondhatják az állatkertben, de nem leszek tőle előrébb.

"19 vagyok szintén." - Ennek tükrében elemezgettem.


A sportkocsiknak az átka sajnos az, hogy mire az ember meg tudja venni magának addigra már mindenki csak kapuzárási pániknak fogja fel a dolgot. Akinek pedig fiatalon jut ilyen, az sem magának vette és ezt mindenki tudja nagyon jól. Persze van egyfajta célközönség akinek ez mindegy, de mint mondtam szerencsére nincsenek átfedések.


És egy kis tény a végére. Nincs semmi különbség a kurv@z@s és aközött, hogy a kocsiddal szerzel nőt. Szóval felőlem mindenki csinálja nyugodtan, de meg se forduljon egyik díszpinty fejében sem, hogy ettől ők most férfiasabbak, mint azok a ronda emberek, akik prostikhoz járnak. Lassan már csak az lesz a különbség a hivatásos és a csodakocsival összeszedett nők között, hogy az előbbiek adnak majd számlát és talán le tudod vonni az adódból...

2013. jún. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy, az irigyeket nem értem. Nekem nem telik BMWre, nagyon szeretnék, és idővel nekem is lesz.

Ha apám tudna nekem venni, megvenné és használnám, ahogy mindenki. Aki mást mond, az hazudik.


Az 5öst vedd, az férfias.

2013. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!