Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan hogy valaki tetszett, de megfordult a fejedben hogy ha nem tetszene akkor csúnyának tartanád?

Figyelt kérdés
Tudom elég hülyén hangzik, de nem egyszer előfordult velem olyan hogy láttam valakit aki tetszett, de ha belegondoltam hogy ha úgy láttam volna meg, hogy nem tetszik akkor csúnyának tartanám. Mert mittomén valamiért nagyon esztétikátlan az arca, vagy akármi.
2013. jún. 3. 15:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

@ezüst_nyíl

Ezt most nem igazán értem, hogy jön egyáltalán a kérdéshez?


"Ahhoz, hogy valakihez vonzódj, ahhoz legalább egy pillanatig látnod kellett úgy, hogy még nem tetszett, szóval tekintettél rá idegenként."


Ha valaki megtetszik az automatikusan magával vonzza hogy onnantól nem lesz idegen a számodra? Jó látásból fogod ismerni, de kb ennyi. Csak a külsejét látod. Nem tudod a nevét, nem ismered milyen a jelleme stb...


"Vagy van olyan, hogy valaki előbb megtetszik, és csak azután sodor mellé az élet?"


Ezt meg pláne nem értem. Írtam valahol ilyet?

2013. jún. 3. 16:02
 12/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
50%

oké csak hogy a planktonok is felfogják:

nekem tetszik a zöld fal, ezért az nem csúnya mivel nem csúnya ezért nekem tetszik.. és mivel tudom h nekem tetszik és ezen oknál fogva nem csúnya ezért nem is átlagos hanem szép :D

na jó tényleg plankton szinten: ami neked tetszik az neked SZÉP tehát nem csúnya és nem átlagos. függetlenül attól h te tudod-e h ez/ő neked tetszik-e.

pl: tudod mi az a motchi? bizonyára nem.

adok 1 darabot, megkóstolod: v ízlik v nem esetleg "még bele fér"

változik-e az ítélet ha én előtte meg mondom neked h ez 1 motchi? nem mivel nem tudod h mire számíts mert életedbe nem láttál még motchit.


találkozol 1 emberrel, ránézel azon nyomban eldől h szerinted szép átlagos v csúnya és ez az érték ítélet megmarad..


oké csak a móka kedvéért: 1ik régi ismerősöm nekem tetszik bizonyos okoknál fogva bizonyos részletei viszont nem jönnek be.. akkor most megpróbálom objektíven még 1x átnyálazni h tényleg tetszik-e v valójában átlagon aluli a SZÁMOMRA [szubjektív vélemény ugye.]: jah még mindig tetszik mert azok a tulajdonságok továbbra is állandóak amik miatt fel sem tűnik a kevésbé előnyös rész.


a kérdés továbbra is hülyeség és most már az is bebizonyosodott h te sem sokkal múlod felül :D

2013. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!