Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek fontos, hogy egy pasinak sok legyen a lájkja?

Figyelt kérdés
Ugyanis nekem eléggé kevés van. A mostani profilképemen 6 van a többin pedig 7 és 2.

2013. jún. 3. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
PFFF.. dehogyis, nekem meg 0, mert nem vagyok fb-n xDDDD
2013. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Leszarom.

Az sokkal fontosabb, hogy ne legyen olyan IQ-light, mint a kedves kérdező.

24L

2013. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nagyon fontos. Sőt mitöbb, ez a döntő fontosságú szempont számomra.
2013. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez a világ legnagyobb hülyesége :D:D kit érdekel hogy hányan lájkolják a képed?! :D nem azért tetszel meg valakinek mert 100lájk van a képeden :D
2013. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
szerintem ez egyértelmű hogy nem fontos egyáltalán nem az a lényeg, de ha neked igen javaslom hogy gondold át jól mégegyszer hohy mi az az élet!!
2013. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mmano88 ***** válasza:

:D Ez ugye nem komoly kérdés? Ugye még nem tartunk itt?


Egyébként nálam 50 lájk alatt esélyes nincs..

2013. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez nálam kritérium.


"""""------___________________----------

2013. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan fiú vagyok, de multkor mentünk sörözni haveri társasággal. Kiderült, hogy az egyik fiúnak csak 9 lájk van a profilképén, pedig már letelt a 24 óra, mióta kirakta. Hát úgy megvertük meg elküldtük az anyjába, hogy csak na. Azóta a kis csóringer más társaságban van, olyanokkal, akiknek szintén 10-en alul van a lájkja. Kis buzák....


Gyökér.

2013. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lájkolnám a lájkoood.
2013. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valamire való nő 121 lájk alá nem adja!


Viccet félretéve a kis 14 éves ribancoknak lehet, hogy ez a fontos, de normális helyen nem.

2013. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!