Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 feletti srácok! Az baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti srácok! Az baj, ha egy lány teljesen átlagos?

Figyelt kérdés
Külsőre értem. Hosszú, hullámos, barna hajam van, néha kivasalom, néha hullámosan hagyom vagy begöndörítem. A szemem kék, ovális arcformám van. Gyengén sminkelem magam, alapozó, szemceruza, spirál, néha enyhe pirosító, a körmömet sem lakkozom. Igényes vagyok magamra, tehát fürdök, szőrtelenítek, rendesen mosok hajat, fogat, ápolom a bőröm, de tényleg, semmi extra nincs a sminkemben és a manikűrömben. Öltözködés szempontjából is teljesen átlagos vagyok, érdekel a divat, de nem veszek meg mindent, csak azt, amit be tudok építeni a saját stílusomba, szóval semmi extra, rengetegen mászkálnak hasonló ruhákban, mint én. Egyébként azt mondják, nagyon szép az arcom (nem én, és nem csak a családom, hanem barátok, ismerősök, fiúk, lányok egyaránt) és csinos vagyok. Nektek ez nem zavaró? Köszi!
2013. jún. 3. 21:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, ha nem zavar, hogy csinos vagy :D 26F
2013. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
"-_- önfényező ember ismét
2013. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ebben mi az önfényezés? Szerintem nem vagyok hú de szép, nagy az orrom, a felső ajkam vékony az alsóhoz képest, magas a homlokom, illetve a kék szememmel sem vagyok megelégedve, mások mondják, hogy jól nézek ki, az alakom meg átlagos, a magasságom is. Sőt, szerintem minden átlagos rajtam, és néha zavar is, hogy alig sminkelek, nem festem a körmöm, unalmas a stílusom, de így érzem jól magam, bár félek, hogy nem fogok senkinek kelleni.
2013. jún. 3. 21:35
 4/22 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj ha átlagos egy csaj? Manapság úgy is a tömegcsajok a "menők", akik komolyan mondom mind egyformák külsőre: hosszú sötét színű vasalt haj, vastagon kihúzott szemöldök, 12 cm magassarkú, szolis bőr, műköröm... ritka ha nem ilyen csajt látunk az utcákon..
2013. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Hát amit leírtál az alapján az esetem vagy. Barna haj plusz előny. Kicsit visszafogott de nőiesnek gondollak így. Én speciel ilyen lányra vágyom. Biztos van akinek a plázacicák kellenek, de akad kivétel:)


Hány éves vagy?


25/f

2013. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

26 éves vagyok

2013. jún. 3. 21:41
 7/22 anonim ***** válasza:
Még ekkora baromságot :D Jobban kellenél mint egy szétfestett, szolizott cicababa...maradj ilyen ha normális pasit akarsz szerintem. Sosem bírtam a túl szép nőket, kivéve ha természetesen szép valaki. Az az igazi. Ha ennyire bizonytalan vagy küldj képet és megmondjuk a frankót :D
2013. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha átlagos vagy, az azt jelenti, hogy lesz egy kisebbség, akinek meg szép leszel. (Amúgy mintha pont ezt írnád).


Részemről fontos, hogy a nő, aki velem van, azt szépnek lássam és ne járjon azon az agyam h miért csak egy "átlagos" csaj jutott. De mégegyszer mondom az átlagosat is lehet szépnek látni, ha pont olyan az ember ízlése. Az pedig h másoknak mennyire tetszik egyáltalán nem érdekel. Sőt talán jobb is, ha nem akarja minden pasi beverni a csajomnak. Ennyi.


F26

2013. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Mivel többen kértétek, itt egy kép:

[link]

2013. jún. 3. 22:10
 10/22 anonim ***** válasza:
Aztaaa milyen szép vagy! :OO Igazi természetes szépség :OOO
2013. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!