Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nagyon fehér a bőre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nagyon fehér a bőre az már nem is tetszik senkinek?

Figyelt kérdés
Fehér bőrű vagyok és sokat cikiznek azzal hogy miért nem járok szoláriumba agy napozni. L/20
2013. jún. 4. 09:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kizárólag csak a fehér tetszik!
2013. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
De. Például nekem.
2013. jún. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
A szolárium okozhat bőrrákot is. De a kérdésre válaszolva engem marhára nem zavarva hogy fehér a bőröd. Így is utálok egy nevezett etnikumot, akiknek hazánkban csak jogaik vannak és segélyük mert nem dolgoznak.
2013. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Dreed ***** válasza:
78%

Ez marhaság :D

Nekem az első tartós kapcsolatomba anno, hófehér és vörös hajú volt a párom.

Hidd el,nincs olyan hogy senkinek nem tetszel.

2013. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem a bőrszín alapján tetszik vagy nem tetszik valaki. Ugyan úgy tetszhet egy fehér bőrű lány is mint egy barna :) 23/F
2013. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Legalább nem cigány xd
2013. jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fehér a bőröm, de mégis nem 1-2 fiúnak tetszettem..igaz volt olyan aki mondta h barnulhatnák :D


16/l

2013. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

ezt honnan vetted?

bocs eddig elég jól eléltem a fehér bőrömmel, nem is akarok rajta változtatni, ln pár perc alatt leégek, szóval tényleg elég fehér, tudod van egy nagy előnye későbbiekben

szóval ez nem hátrány, amúgy itthon még ez a menő sok embernek, pedig kint régen nem ez a divat N

2013. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fehér a bőröm.Még sem cikiznek.Nem is foglalkoznak vele.A csajoknak is kellek.

Szóval te is kellesz a pasiknak.Akik meg cikiznek azok barmok.Szolis hülyék.Akik azt hiszik,hogy UV csőtől lepirult barna testtel ők szépek...

2013. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is full fehér vagyok, ráadásul napozni is utálok, úgyhogy nyáron sincs sok eltérés a seggem és az egész testem színe között. :D


Volt aki már beszólt miatta, de ettől még volt barátom. Úgyse ezen múlik... Ráadásul utóbbi két barátomnak is baromi fehér bőre volt, úgyhogy nekik meg aztán tényleg mindegy volt.


22L

2013. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!