Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nagyon fehér a bőre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nagyon fehér a bőre az már nem is tetszik senkinek?

Figyelt kérdés
Fehér bőrű vagyok és sokat cikiznek azzal hogy miért nem járok szoláriumba agy napozni. L/20
2013. jún. 4. 09:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem így.

Sosem értettem,hogy miért akar mindenki barna lenni.

2013. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nekem is hófehér a bőröm (23L) de szerintem a hófehérség, míg régen az elit osztályhoz tartozást jelentette, manapság az jut róla az ember eszébe, hogy "hulla sápadt", vagyis betegség jele.


Nem beszélve arról, hogy a hófehér bőrön MINDEN sokkal jobban meglátszik. (Pattinkák, szőrtüszők, anyajegyek)

Úgy gondolom, hogy a hulla sápadtság nem esztétikus a mai világban épp a fent említettek miatt. :)

Én megpróbálok 2-3 árnyalatot barnulni szeptemberig, hogy a bőrhibáim ne látszódjanak annyira.

Bár nem lesz könnyű, tekintve, hogy 5 perc alatt képes vagyok pecsenyére sülni, majd 1-2 hét múlva lehámlani is még fehérebbnek lenni, mint azelőtt! :D

2013. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős történet. Nekem is hófehér bőröm van. Régen többször cikiztek vele. Komolyan a fehéreket jobban diszkriminálják, mint a barna bőrűeket, mert az rasszizmus. Egy feketétől miért nem kérdezik megy, hogy de fekete vagy? :D Egy hófehérrel ezt simán lehet. Na mindegy. A lényeg tanuld meg elfogadni magad. Ma már ez a szexepilem és ahogy látom a férfiaknak is bejön. A világ nagy részén mindent megadnának a fehér bőrért. Mondjuk az önbizalmam növelésében a barátomnak is köze volt, akit kifejezetten izgat a bőröm. Azért kíváncsi leszek a nagy szolisok bőrére 40 évesen és az enyémre 40 évesen. Majd meglátjuk. Tényleg azt tanácsolom, hogy fogadd el magad, mert a fehér bőr ma már a divat miatt kuriózum.
2013. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar, hogy fehér a bőröm, mert karikás a szemem, sápadtnak érzem magam és tényleg egy kicsit beteg hatást kelt. De eddig csak nőnemű ismerőseim mondták, hogy barnulnom kellene. A barátomnak tetszik, szerinte olyan vagyok, mint egy gótikus szépségideál a 80-as évekből (gótikus, mint a korstílus, és nem mint a fekete csipkés szubkultúra a hernyótalpas bakancsban).

Szóval igyekszem elfogadni magam olyannak, amilyen vagyok. Ne hagyd, hogy ez a divat befolyásoljon.

2013. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az érdekes lenne, mert én szintén tejfehér bőrrel vagyok megáldva, még is mindig volt valakim. 25N
2013. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Buran ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem baj, sőt.


Szerintem nem egyedül vagyok itt, akinek gyengéje a hófehér bőrű nők. Hiába, a Hófehérke nem csak a lányokra volt jelentős hatással... :D

2013. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A fehér bőrű pasik a gyengéim. Nekem is fehér bőröm van, bár nem olyan szép hófehér, de szeretem. Ha valaki alapból barna, az oké. Körülöttem van pár ember aki annyira gyakran jár szoliba, hogy a bőre már ráncos. A szolis bőr most nagy divat. Ha neked a fehér tetszik, ne érdekeljen, hogy beszólnak miatta. :)
2013. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép a fehér bőr. A barátom bőre nagyon fehér, mint a tej, ráadásul pihe-puha, imádom:)
2013. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egy világosabb és egy sötétebb bőrű nő ugyanúgy lehet vonzó, nem azon múlik. Legalábbis ha természetes, mert a szolis nőktől undorodom, nagyon nem esztétikus, ráadásul a legtöbb esetben, tisztelet a kivételnek, nem éppen az okos nőkre jellemző...
2013. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!