Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki pesthid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki pesthidegkúton lakik, sszőkésbarna,18-24 éves, átlagos testalkatú és valahol a körúton dolgozik pultosként és szokott nyulakra vadászni?

Figyelt kérdés
vele álmodtam és tök jó volt! elvitt nyulakra vadászniXd ha van, jelentkezzen és vigyen el élőben is!
2013. jún. 4. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

You just won the award:

Question of the day!

2013. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Basszus, ez pont rám illik. Mondjuk én Soroksáron lakok, vörös a hajam, 32 éves vagyok, Budatétényben dolgozok mint titkárnő és soha életemben nem vadásztam, de minden más stimmel.
2013. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Én is ezt álmodtam :O
2013. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nebazz :O
2013. jún. 4. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pesthidegkúton lakok, 22 vagyok, szőkéxbafna átlagos testalkatú:)) de nem vagyok pultos! :D
2013. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szőkésbarna bocsi
2013. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én meg pasi vok
2013. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
84%

En ezt allmodtam h a f*szom le esik es elmegy a hutohoz ki nyissa es meg eszik 1 szendwicset es ram nez es igy szol:Hello attila..

En koszontem h:csa :O

es akkor elkezd futni kifele az ajton es akkor elfut elolem en meg futok utana h: alljall mar meg !! es csak csak fut tovabb:/ es akkor a szomszed szolt h emg allitotta a F*szom es adott ra salat es pulcsit sapkat h meg ne fazon a virgonc..es akkor felkeltem :DD es kimentem a furdobe es megneztem h meg van-e es megvolt:$$:D

2013. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!