Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért (ne) járjunk nyomi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért (ne) járjunk nyomi pasikkal?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal, amit senki nem értett. Én szép lány vagyok, ő meg olyan volt, mint akik itt sírnak, alacsony, vékony, kopaszodó, nulla önbizalom... de láttam benne fantáziát.

Mialatt együtt voltunk, kikupáltam, rengeteget tanítottam a szexről, meghoztam az önbizalmát, ruhákat vásároltunk neki, felszedett pár kilót... végül egészen jó pasi lett.


És a következmény? Rájött, hogy most már észreveszik a csajok... és megcsalt. Merthogy - mint mondta - neki korábban sose volt ilyenre lehetősége, és nem tudott nemet mondani. Szakított is, mert most, hogy tud, akar csajozni.


Ezek után mit akarjon az ember???


2013. jún. 4. 20:45
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egyetlen eset alapján általánosítok, bár hallottam már mástól is ilyet, csak nem hittem el. No mindegy, az biztos hogy még egyszer ilyet nem kockáztatok.
2013. jún. 4. 21:05
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit untam, hogy mindig a nők vannak szidva, így szerintem ilyen történet is kellett már ide gyakorira :) ilyen is létezik attól függetlenül, hogy itt mindig csak a nőket szapulják :)
2013. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Szó szerint:

oda szart, ahol enni kapott.

2013. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami történt veled, nem ezt érdemled.

De kérlek, ne általánosíts, nem mindenki ilyen. Lányoknál is van aki így viselkedik, viselkedne. Te egy jó ellenpélda lehetsz.

23/F

2013. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Hát, kérdező, ha le"nyomizod" a volt párod, akkor én egyáltalán nem csodálkozom rajta, hogy megcsalt... pláne, ha éreztetted vele, hogy "lenézed".
2013. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Nem nyomiztam le, az az általánosítás. De nyilván dühös vagyok, azért írtam.

Vele nem éreztethettem, hogy lenézem, pont mert nem ezt láttam benne, hanem azt, hogy jófej, okos, lehet vele jókat beszélgetni, satöbbi. De a jelek szerint ez nem elég.

2013. jún. 4. 21:40
 27/29 anonim ***** válasza:
43%

már írtam, hogy sajnállak, de most jöttem rá, hogy már velem is történt hasonló :D Azt itteni pasik általánosítanak, hogy a rosszabbul kinéző pasi biztos odaadóbb meg kedvesebb és aki jól néz ki az tuti csak félrecsal meg bunkó. Hát nekem erről teljesen ellentétes tapasztalataim vannak. Az a rosszul kinéző, alacsony, nem túl okos pasi akivel randizgattam sokkal kevesebb figyelemben részesített, sokkal gyakrabban volt bunkó velem, mint a jól kinézők :D De ezt már legalább 6-7 alkalommal megfigyeltem a saját életemben :D Lehet én vagyok ilyen szerencsés :D :D A nyomi-bunkók mindig lekezeltek engem, tárgyként akartak használni stb, a jóképűbbek meg sokkal jobban becsültek, hosszú távon sokkal jobban működött velük.

Ez nem általánosítás akar lenne csak gondoltam én is megosztom a tapasztalataimat :D

19/L

2013. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Van itt valaki aki engem is "kikupálna"?

(Én nem lennék hálátlan, na jó lehet, hogy de.)

2013. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Attól még érezhette a srác, h csak szánalomból vagy vele, annak pedig tudjuk, h semmi értelme.
2013. jún. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!