Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magányos vagyok, mit tehetnék?

Magányos vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Pár éve költöztünk haza a párommal Budapestről a szülővárosunkba.

Bár itt nőttünk fel, baráti társaságunk egy volt, akik közül az évek során egyre többen elmentek, többnyire külföldre. Nincs kivel összejárnunk, vagy közös programokat terveznünk. Különösebb hobbija egyikünknek sincsen, amivel hasonszőrűeket keresni lehetne, mindketten a húszas éveink végén járunk, a hétvégéink egyre sivárabbak, eseménytelenebbek. Természetesen ketten szoktunk programokat csinálni, de jól esne más emberek társasága is, de ötletünk sincs, hogyan lehetne ebben a korban ismerkedni, kapcsolatokat építeni...


2013. febr. 2. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Keressetek magatoknak közös hobbit, az 2es-ben is feldobja a napokat/7végéket, idővel pedig hozza a hasonló érdeklődésűeket.
2013. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi...de így közel a harminchoz nem tudom mit lehetne, írni szeretek, de ez magányos tevékenység...talán a túrázás...
2013. febr. 3. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


A túrázás valóban jó ötlet, esetleg összeköthetitek a fotózással.


Illetve, nézz körül a városban van -e: túraklub, fotósklub, könyvklub, főzőkör, fitneszklub, filmklub, ilyenek. ami nektek tetszene, ahova eljárnátok együtt. Ha nincs akkor alapíthattok is egyet :)


sok sikert!

2013. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!