Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hétköznapi dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hétköznapi dolog, amit nem tennél meg a párodért, vagy egy nőért/férfiért sem? És mi az?

Figyelt kérdés

Itt nem olyanokra gomdolok,hogy elásni a hullát a sivatagban :D

Hanem pl. megenni egy kelbimbót,ha mondjuk utálod,vagy egyéb ilyen kis dolog.


2013. jún. 5. 02:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés... 5 éve vagyunk együtt párommal, de még soha nem gondoltam bele, hogy milyen hétköznapi dolgot nem tennék meg még az ő kedvéért sem. Háááát.... öööö... erre nehéz válaszolnom, mivel még soha nem hozott olyan helyzetbe, hogy valamit meg kellett tegyek holott én nem akartam... így hasraütés szerűen meg nem jut eszembe semmi sajnálom :(
2013. jún. 5. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem mondok le a legjobb barátnőmről akkor sem, ha féltékenykedik. És soha nem hagyok ki edzést nő miatt. :)
2013. jún. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én semmit nem teszek meg, amit nem akarok, senkiért. Ha valamit megteszek, azt meg akarom tenni. Valószínűleg túl idős vagyok már ahhoz, hogy a másiknak akarjak megfelelni. :)
2013. jún. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,jöhetnek még.
2013. jún. 5. 10:32
 15/19 Theodorik84 ***** válasza:
Például a motorozás iránti szenvedélyemről nem mondanék le. Jelenlegi párom nem hajlandó felülni mögém ami kellemetlen mert így még mindig egyedül járok el túrázni...de ő sem kényszerít, hogy hagyjam abba és én sem kényszerítem, hogy jöjjön velem.
2013. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nem innék meleg tejet
2013. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Oldalkocsis mocit még nem próbáltál bérelni? :'D

Szerintem az még tetszhetne is neki :)


Meleg tej?

Érdekes :)

2013. jún. 5. 14:17
 18/19 Theodorik84 ***** válasza:
Szegénykém még az oldalkocsiba sem ülne be, de én sem engedném neki mivel sokkal veszélyesebb mintha mögöttem ülne. Szóval marad az egyedül motorozás vagy ismerőssel mögöttem :)
2013. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem tagadnám meg a vallásom.
2013. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!