Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek nem esne jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek nem esne jól néha 1 kis apróság, amit a barátotok vesz/csinál nektek? Vagy ti szoktatok kapni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 22:44
 1/10 A kérdező kommentje:
és ha igen mit? és milyen gyakran?
2009. okt. 7. 22:44
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

dehogyisnem!

a legkisebb dolgok szinte a legjobbak meg a legjobb hogy nem tuduk rola hogy kapjuk és boldogok vagyunk töle erre fel el tudjuk esetleg mesélni a bnöinknek is hogy milyen aranyos is a mi barátunk:)és nem kell semmi drága..akár egy száll rózsa is csodákra képes :))

2009. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
amugy én is kaptam virágot,a kedvenc csokimat,vagy bonbonomat vagy fehérnemüt :)
2009. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

néha nekem is jólesne :/ több , mint 1 éve vagyunk együtt,de eddig nagyon ilyet nem kaptam :S távkapcsolatnál szerintem meg pláne jólesne a másik félnek . én már vettem neki többször apróságokat, de tőle "csak" ünnepekre kaptam.

pedig tényleg jólesne ...


(eddig 2 szél rózsát kaptam tőle az elmúlt 14 hónapban... )

2009. okt. 7. 23:07
 5/10 A kérdező kommentje:
*szál
2009. okt. 7. 23:09
 6/10 anonim válasza:
Az én párom egy kreatív ember. Sokszor volt már olyan hogy pl. tortát csinált nekem, egy egyszerű piskóta meg puding a tetejére, és gyümölcsből kirakott egy szív alakot. Vagy éppen munkából hazafele vette egy szál virágot, és hozzátűzött egy pillangót (szeretem a pillangót)Olyat amit a virágosnál lehet venni..stb stb stb.... csak a fantázia szab határt
2009. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
irigyellek titeket :)
2009. okt. 7. 23:23
 8/10 anonim ***** válasza:

elsö és 2. válaszolo vagyok ismét :)

éniskaptam trtát sajátkezüleg készitve igaz szülinapomra de akkor még csak 1honapja jártunk

amugy az elözö barátom nekem is ilyen volt hogy nem vett de aztán felhoztam neki hogy én mennyire is szeretem a merci csokit és milyen rég ettem :)aztán kaptam is ,meg sok sok félét ha volt pénze :)

2009. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát én is mindig kapok valami kicsikét, persze nem nagy sűrűségben, most műtöttek, és itthon fekvő vagyok, kaptam tőle csokit....

akkor nyírta a füvet nálluk, és egy óriási tulipánt lelt a kert hátuljában, és azt elhozta nekem, vacsora, meg ilyenek...

de azért nem olyan sűrűn, 13 hónapja vagyunk együtt:-)

2009. okt. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én 2és fél éve vagyok a barátommal és én is mindig kapok vmit...minden héten ha jön hozzám..mindig kapok almát, körtét, epret..akkor rengeteg csokrot kaptam, vagy csak egy szál rózsát, és apróságokkal is mindig meglep. Ünnepekre: karácsony, születésnap pedig eddig mindig vmi ezüstöt kaptam. Pl. van már nyakláncom, karkötöm és gyürüm is:DD
2009. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!