Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond velem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és még nem volt egy csajom se. Nem is tudom, mi a gond velem. Vannak lányok, akik tetszenek, de ők mindig leráznak valahogy. Nem vagyok nagyon beszédes, talán ez is lehet gond. Nem tudom, hogy lehet, hogy ezt befolyásolja, hogy kicsi a farkam. Vagy lehet, hogy valamilyen más külső gond van velem. Pedig én nem veszem észre, más meg nem mondja el. Mi a gond velem?

2013. jún. 5. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

"Mi a gond velem?"

Hogy ilyen hülyeségeken jár az eszed, ez a gond veled.


"Nem vagyok nagyon beszédes, talán ez is lehet gond. Nem tudom, hogy lehet, hogy ezt befolyásolja, hogy kicsi a farkam. Vagy lehet, hogy valamilyen más külső gond van velem. Pedig én nem veszem észre, más meg nem mondja el. "

2013. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még csak a legjóképűbb fiúknak van csajuk.
2013. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Küldhetek fotót is, még nem is írtam.
2013. jún. 5. 17:16
 4/6 anonim válasza:

Ne is törődj velük!

azok a csajok akik szándékosan leráznak nem is érdemes velük foglalkozni!...ezeknek csak az úgymond "legmenőbb" fiúk "tetszenek" és velük is csak ideig óráig enyelednek...

Én azt tanácsolom, hogy ha félénk,zárkozótt típus vagy, akkor többé ne legyél az!

mert ez semmilyen csajnak nem jön be, sőt cikinek bizonyul.

Állj Ki Magadért és majd a csajodért is, légy kemény, határozott,egyenes,nem kötekedő,bátor ember!

ez minden Normális csajnál bejön...

És ilyet meg ne gondolj hogy "kicsi a farkad" mert ez már eléggé hülye indok.(majd megnő, fiatal vagy)



És amúgy mai világban már az a "menő", hogy már kb.10évesen van csajod:D

PEDIG EZ AKKORA HÜLYESÉG,AMIT MÉG NEM HORDOTT HÁTÁN A FÖLD!!!

még van időd várni az udvarlásig,ez idő alatt is inkább gépezés helyett vmi hasznos dologgal üsd el az idődet!

pl. sport főleg!...tanulj meg olyannak lenni amilyeneket felsoroltam, de azok csak néhányak amik Jó tulajdonságok...

2013. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi.15 évesen nem feltétlenül kell csajozni.
2013. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szard már le, nekem sincs még, és 15 vagyok. Csak egy volt, az jól elsülhetett volna, de távkapcsolat lett volna. küldj képet ha gondolod privátban, s kielemzem neked speciel, de amúgy tényleg nem sokat határoz.
2013. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!