Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen nem bírom elviselni, hogy minden fiú hülye baseball sapkában rohangál meg a gatyájuk lent van már kb a földön és mellé flegma stílust nyomnak. Már kezd mindenki ilyen lenni. Elég gusztustalan ez a stílus és nekem pont nem jönnek be, de szerintem nem vagyok vele egyedül. Az a baj, hogy a kortársaimnak ezek a fiúk tetszenek meg el vannak szállva tőlük. Már én kezdem magam hülye érezni amiatt, hogy nekem nem.Olyan fiút is már alig találni aki nem hord 500 nyakláncot meg nem tetováltatja magát agyon 12 évesen. Meg nem igaz, hogy nem lehet felvenni egy normális nadrágot amiben nem a seggüket mutogatják, mint egy hímringyó . A másik meg a rózsaszín póló. Attól hányok a leginkább. Mi ők vattacukrok? Az ilyen fiúk szülei is nemtudom hol vannak ilyenkor. Ennyi a véleményem.

A kérdés igazából arra utalt, hogy nekem ők nem tetszenek és emiatt velem van-e gond?

Persze tisztelet a kivételnek :)


15/L


2012. nov. 24. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem veled van :D
2012. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én nem öltözködök így, sőt utálom a beszart gatyát
2012. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
annyit lehagytam, hogy nem veled van a gond :D
2012. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igazából sajnállak titeket normális lányokat, hogy ebben a korban születettek. Én bár 22 vagyok, de én is hányok ettől, hálisten az én korosztályomba nem fordul ez elő, de annak is örülök, hogy mikor én voltam tini, akkor sem voltak. Hát reménykedj, hogy találsz majd egy normálisat.
2012. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az energiaitalszagot lefelejtetted, ezeknek mindig az van - mert elengedhetetlen a Börn meg a Monszter a kézben... Víz helyett is.


Amúgy pont nem Veled van a baj. Elég szomorú ez, hogy a normális értékrendűek - azaz mi szorulunk a társasalmi körkép (kórkép?) szélére. Egy normális világrndben nem így lenne. De hát öszönjük liberalizmus, közönjük "Modern értékrend" köszönjük média. Fúj. Ezért nem nézek tévét nagyon - csak sportot meg dokumentumfilmeket.

2012. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Biztos ez is lehet az oka, annak hogy egy nálam jóval idősebb férfi tetszett meg.
2012. nov. 24. 15:28
 7/13 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak 16 évesen én is rosszul vagyok az ilyenektől, bár engem ami még inkább ki tud ábrándítani az a rózsafüzér!! Rosszul vagyok tőle...

A bunkó stílust meg azért nyomatják sokan, mert erre buknak a kiscsajok (nem a nők! a kiscsajok...).

2012. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen az energiaital is elég buta dolog. Értelmetlen. Csak rontanak vele magukban.

A TV meg a másik dolog. Ott is ilyeneket látok folyamatosan.

2012. nov. 24. 15:31
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia, én is valahogy így állok hozzá. :D

A nyaklánc szerintem kifejezetten undorító. Meg a fülbevaló is. Á..

Nekem az nem tetszik, hogy nincs egyéniségük. Teljesen egyformák. :O

2012. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
veled van a gond, mert utálod a korosztályodat. nyugodtan járkálj a 30 éves hapsikákhoz vagy legyél szűzqrwa, attól sokkal érettebb leszel és kiélheted szellemi felsőbbrendűségedet, mert te egyéniség vagy.
2012. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!