Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Béna vagyok! Miért nem megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béna vagyok! Miért nem megy?

Figyelt kérdés

Csak prostikkal szoktam szexelni,de többszöri alkalom után is béna vagyok.Ezért nem merek amúgy lányokkal szexelni.

Miért van ez?



2013. jún. 6. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy béna vagy?
2013. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt,hogy egész idő alatt azt érzem,hogy az vagyok!

Azonkívül nem tudok különböző pózokat,mert nagyrésze kényelmetlen!És érzem,hogy béna vagyok és annak látnak

2013. jún. 6. 08:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kényelmetlen? Olyan pózban szexelj, ami kényelmes! Ha közben azon lamentálsz, hogy béna vagy-e, az is leszel! Gyakorolj, a prostikon legalább azt csinálsz, amit akarsz, velük nem gáz, ha nem úgy jön össze egy póz, ahogy szeretnéd!
2013. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Csak prostikkal szoktam szexelni" - Kérdés megválaszolva!


Bővebben: hogyan lehet ezt megtanulni? Úgy, hogy csinálod, figyeled a nőt és kérdezel. Na most mit is fogsz megtudni egy nőtől, akinek te nem számítasz, csak a pénzedért megkapod, amit kérsz? Íííígy van: semmit!


A nők többségét legalábbis egy kicsit érzelmi alapon kell megfognod, akarnia kell téged, hogy élvezze. A prosti nem akar téged, csak a pénzedet. Akármilyen jó színész, ha nem vagy teljesen felszínes, ezt az ágyban is érzed majd. Önbizalmat abból meríthetsz, ha egy nő kielégülten és boldogan kel ki mellőled, na ilyet egy prosti nem fog soha.


Azaz, ha eddig nem jött volna át: rosszul kezdted az egészet. Csalni akartál, mert eleve tapasztaltként akartál beállni a mezőnybe, de box utcában nem tanulsz meg előzni.

2013. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Akármilyen jó színész, ha nem vagy teljesen felszínes, ezt az ágyban is érzed majd."


Eben 100% igazad van.És ez kiborít,de nem tudok olyan nőt találni,akiben megbízhatok.

2013. jún. 6. 09:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hát, mert ismerkedés helyett prostikhoz jársz. Barátkozni kell, nőket megismerni. Aztán egyszer beüt egy nagy szerelem, ahol megbíztok egymásban, nem féltek kérdezni. Itt majd nem az lesz a célod, hogy jó legyél az ágyban, hanem figyeled a csaj minden kis rezdülését, mert azt akarod, hogy NEKI jó legyen. Aztán azon kapod magad, hogy tök magabiztos vagy, mert a csaj visszajelzéseiből egyértelműen tudod majd: k*rva jól csinálod.


Ehelyett te mit csinálsz? Prostiknál próbálod elérni, hogy ez eleve minden csajnál jól menjen. Mivel a prostinknál nem megy jól - naná -, ezért még jobban elmegy az önbizalmad, így aztán még annyira sem mersz ismerkedni. Rutinos katonává csak a csatatéren lehet válni, te pedig arra hajtasz, hogy az udvarban rohangálva, sörösdobozokra lövöldözve válj elitkatonává.

2013. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Rutinos katonává csak a csatatéren lehet válni, te pedig arra hajtasz, hogy az udvarban rohangálva, sörösdobozokra lövöldözve válj elitkatonává"


Találó hasonlataid vannak,bár a sörösdoboz lövöldözése is gyakorlás.

Amúgy szeretném tudni,hogy személyedben nőtől vagy férfitől kaptam az infókat?

2013. jún. 6. 10:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok.
2013. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A boxutcás és a katonás hasonlatokból kitalálhattam volna...
2013. jún. 6. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!