Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdhetnék az érzelmeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetnék az érzelmeim ellen?

Figyelt kérdés
én és a barátnőm (legjobb) ugyanabb a fiúba lettünk szerelmesek.(a barátnőm már régebb óta szerelmes belé)ez a fiú azonban azt mondza hogy neki én jövök be.nem akarok belé szerelmes lenni.hogyan múlaszthatom el a szerelmet?

2013. jún. 6. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes vagy, hanem úgymond kárörvendő a barátnőddel szemben, amiért Te tetszel a fiúnak és nem Ő, emellett szeretet hiányos vagy épp ezért örülsz, hogy tetszel valakinek.
2013. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tömény lúgoldattal kend be napi kettő - három alkalommal hajadat és meglátod az irántad érzett vonzalom már is a múlté. A sajátodat nem tudom. Állítsd meg a szíved talán.
2013. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
döntsd el, hogy melyik fontosabb a barátság ami egy életre szól vagy pedig egy pasi aki jobb esetben csak hónapokig (a te korodban mert gondolom 16 alatt vagy)
2013. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
racionalitással
2013. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!