Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niki0617 kérdése:

Hogyan felejtsek el egy viszonzatlan szerelmet? Én nagyon szeretem, de szerintem ő engem nem, ezért már be se merem vallani neki, hogy szeretem, úgy se lenne belőle semmi.

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, ha meg sem próbálod? Valld be neki, aztán ha visszautasít akkor gondolkozz hogy hogyan felejthetnéd el.. hidd el jobb ha megpróbálod minthogy szenvedsz :)
2013. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik, nem érdemes rágörcsölni.
2013. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2013. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, veszíteni valód nincs
2013. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Munkatársak vagyunk... Ha visszautasít, utána hogyan tudnék a szemébe nézni mindennap?
2013. jún. 6. 18:28
 6/9 A kérdező kommentje:
L/21
2013. jún. 6. 22:38
 7/9 anonim válasza:
Szívesen segítenék,de nem tudok...sajna egy cipőben járunk és megértem, hogy miért nem akarod neki elmondani...
2013. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Meg mondod neki én csak röviden tömören tudtam neki elmondani mert nem tudtam körbe írni de próbáld meg ha nem akkor adj időt magadnak! Bántani fog téged nagyon hogy ha csalódást okoz de legalább meg próbáltad! Szóval próbáld meg és SIKERÜLNI FOG! :)
2013. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni hogy barátom... de rájöttem hogy te vagy a nő. :P szóval barátném... a mostani barátnőmmel hasonló cipőben jártunk mindig, egy helyen dolgozunk, halálosan szerelmes voltam belé mióta csak megismertem, sose tudtam hogy ő mit érez, vagy egyáltalán érez-e valamit irántam. Viszont pár hónappal ezelőtt meg elégeltem ezt a tutyimutyizást és be próbálkoztam nála, és kiderült hogy csak arra várt hogy lépjek. Jó mondjuk nálunk én vagyok a férfi tehát ez evidens... csak azt akarom mondani hogy ameddig nem próbálsz ki valamit, nem tudod az milyen... ;) Hajrá!!
2013. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!