Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem voltam még szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem voltam még szerelmes, pedig 24 éves vagyok. Valami bajom van?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy még kapcsolatom se volt, meg apróbb fellángolásaim persze voltak. De szerintem úgy fogok meghalni, hogy sose voltam szerelmes. Azért fura ez nekem, mert a 10 évvel fiatalabbak is voltak már nem egyszer szerelmesek, meg egy normális ember ennyi idős korára vagy 2-3 szerelmen túl van legalább.
2013. jún. 7. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez semmit nem jelent. Magasabb az ingerküszöböd, nem feltétlenül hátrány az... :)
2013. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.Ugyan én csak 23 vagyok.Egyszer éreztem valami szokatlant,de nem hiszem,hogy az szerelem lett volna.
2013. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,hazudtam.Még csak 22 vagyok.
2013. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

addig örülj.

a szerelem öl, butít, nyomorba dönt.

pont mint az alkohol. de a szerelmet annyira nem élvezed.

csak néhány kiváltságosnak viszonzott, a legtöbben előbb nyernének a lottón.

2013. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs.
2013. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én meg azt kívánom bár sosem lennék az :(

F

2013. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még és lassan 22 leszek. Nem valószínű, hogy bármi bajod van, valószínűleg csak nem vagy olyan igénytelen mint az átlag akik szinte akárkibe képesek beleszeretni. Bár tényleg vannak emberek akik soha nem lesznek szerelmesek. ( [link]
2013. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom. De szerintem normális vagy, csak még nem jött el az ideje. Gondolom te is elélsz majd kb 80 évet. Szóval van még időd.
2013. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet ha lesz kapcsolatod idővel szerelmes leszel egy olyan partner kell aki bejön külsőre belsőre, jól eltudsz vele beszélgetni megértitek egymást aztán kialakul nekem 8 hónap kellett. 23/L
2013. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nem mai kérdés, de ha valaki olvassa akkor leírhatom, hogy azért mert nem voltál szerelmes még semmi baj nincs vele egyszerűen nem találtad meg a párod. Én 25 évesen lettem szerelmes először, volt sok barátnőm de pár hétnél tovább senki mellet nem tudtam megmaradni egyszerűen nem élveztem a társaságukat. Aztán 25 évesen jött el akibe tényleg halálosan beleestem egy nálam 8 évvel idősebb hölgy szerepébe, és már fél éve együtt vagyunk, szóval kitartást mindenkinek.
2017. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!