Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik, mire elfelejtesz valakit?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy változó. És épp ezért kérdeztem, hogy nektek mennyi volt, ha volt már ilyen?
2013. jún. 7. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5 perc alatt elfelejtettem, hogy el kell mennem valakiért később. Nem is mentem.
2013. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elfelejteni nem tudtam, minden nap látom, sajnos. de amíg elmúlt a fájdalom... hát, az nekem sok idő volt, majdnem 4 hónap, utána még 2 hónapig rosszul voltam, ha megláttam.
2013. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem egy év volt. Nem láttam ezalatt az idő alatt, sőt, le is tiltottam kb mindenhol, hogy ne lássam, mi történik vele :/

16/F

2013. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D Első ügyes^^
2013. jún. 7. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ kit. pl a fószert aki mellett a buszon álltam, elég hamar elfelejtem. talán 1 óra.
2013. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minél több időt töltöttetek el együtt, és minél jobb volt a kapcsolat, annál hosszabb ideig tart az emlékek meghalványulása, de örökre elfelejteni nem hiszem, hogy lehet!
2013. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 éves kapcsolatot volt 1-1,5 év nagyjából
2013. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!