Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lefogynék, több udvarlóm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefogynék, több udvarlóm lenne?

Figyelt kérdés

171 cm, 75-80 kg vagyok. Tehát minimum 20 kg felesleg van rajtam.

Keddtől fogyókúrába és rendszeres sportolásba akarok kezdeni.

A kövér lányokat miért kerülitek?

17L


2013. jún. 7. 22:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Dundin is lehetsz jófej, és vékonyan is lehetsz kiállhatatlan aki senkinek sem kell! Nem csak az alakodon, testsúlyodon múlik!
2013. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen más a barátkozás és a vonzódás, de 17 évesen és felszínes felfogással a külső a barátságokat is meghatározza ez inkább elszomorító, vonzódni én se tudnék nagyon (tényleg ngyon) dundi fiúkhoz de bartkozni bárkivel lehet najó mondjuk az ápolatlanság az kizáró ok:D
2013. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem kell nekem semmi cikk, meg tanács, higgyétek el, hogy már tudok mindent az egész mizériáról!

Aki egyszer belekerül a körbe, nehezen szabadul ki. Nehéz lefogyni!

Egyébként azért keddtől, mert hétvégén és hétfőn osztálykirándulás, és nem túl jó ötlet ilyenkor kezdeni. Utána pedig már nyakunkon az évzáró, és lehet fogyni egész nyári szünet alatt.

2013. jún. 7. 23:05
 14/23 anonim ***** válasza:

inkább sport legyen, mert az arcról és a melledből fog menni le először, szóval ha így nézem, ne fogyózzál,

ez nem biztos, hogy több lesz, N

2013. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Osynho ***** válasza:
Nehéz lefogyni? Izmosodni sokkal nehezebb, hidd el! ;-)
2013. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Lefogyni nehezebb. Ha azt nézzük, hogy évek óta próbálok lefogyni, és egyre csak gyarapodnak rajtam a kilók. Kezdegben +5 kg, jelenleg +20 kg...
2013. jún. 7. 23:18
 17/23 anonim ***** válasza:
Minden csak elhatározás kérdése!
2013. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

mert szarul csinálod. mibe fogadjunk, hogy eszel lisztet, péksütit, kenyeret, liszttel sűrített főzeléket, krumplit, rizst, tejet, tejterméket, lisztes süteményt, cukros üdítőt, gyümölcslevet, bármit amiben cukor van, stb..?


én 181 cm vagyok és 63 kg. És sztem a vékony az egészséges. Ez nem jelenti azt h kerülnélek, de nem tudnék rád úgy nézni:) ha jófej vagy, biztos barátok lennénk, de több nem.


a Paleórol pl hallottál? egy próbát megérne. Amúgy miért nem 5 kilónál jutott eszedbe, hogy van rajtad egy ki felesleg?:o

2013. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mert a kérdező buta, aki azt hiszi hogy mindent tud. Nincs értelme érvelni.
2013. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
akarattal bárki le tud fogyni, de meg se kellett volna hízni..
2013. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!