Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja mindenki, hogy annyira futnak utánam a fiúk, és hogy sok udvarlóm van?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, van rajtam egy pár kg felesleg, nem tartom magam se szépnek, se csinosnak. És mostanában minden ismerősöm azt kérdezgeti, hogy van már barátod? Vannak udvarlóid? A nyaraláson nem barátkoztál össze egy fiúval? Meg állandóan mondogatják, hogy biztos sok fiúnak tetszek, és szinte már azt mondják, hogy futnak utánam a fiúk. Közben nagyon nem így van, általában rám se néznek a srácok.

Mire fel kérdezi ezt mindenki?


2011. júl. 22. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mondogatták mindig ezt, kérdezgették, hogy van pasid??? Van barátod??? Kb. 15-20 éves koromig...utána: mikor mész férjhez?
2011. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én 19 vagyok, lassan 20. Még nem volt kapcsolatom soha, meg úgy egyáltalán semmi, se csók se szex. Szűz vagyok. És mindenki azt hiszi, hogy van pasim, ha megmondom hogy nincs, akkor meg jön a kérdés: Hogyhogy nincs? De a kedvencem a Mióta nincs? Főleg, ha társaságban sütik el, pl múltkor munkahelyemen beszélgettem egy kollégával és ő kérdezte ezt, hogy mióta nincs. Hát majd valószínű ott mindenki előtt közlöm vele, hogy soha nem is volt, még szűz vagyok. Rávágtam, hogy egy ideje. A miértre meg csak azt szoktam mondani, hogy nem akarok azért járni valakivel, hogy ne legyek egyedül, olyan pasival meg még nem találkoztam aki igazán megfogott volna.

19/L

2011. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hümi ***** válasza:
ismerős :D aztán jön a " Miért nincs, mióta nincs?" ahogy az előző válaszoló is írta.. :D és még nekem se volt még pasim, így konkrétan nem szoktam válaszolni ismeretlennek h mióta nincs... :D
2011. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl azért kérdezik mert nem találnak más témát, ilyenekről meg el lehet beszélgetni általában.


Tőlem is rengetegen kérdezik, meg régebben, mikor mondtam hogy nem is volt még barátom, na akkor jöttek a csodálkozó arcok:D


Amúgy, akármennyire is nem gondolod így, biztos szép pofid van, meg jó alakod, esetleg olyan az életviteled(bulizós), vagy ahogy viselkedsz a fiúkkal (haverok), abból ezt veszik le, hogy van pasid/volt.


16/L

2011. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem folytatok bulizós életet, és nincsenek fiú haverjaim sem.

Köszi a válaszokat! :)

2011. júl. 23. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!