Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lesz ez ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lesz ez ciki?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és az a helyzet, hogy megismertem egy fiút, nagyon tetszik, sőt szerintem ez már annál több, járunk már egy ideje és áthívott, hogy aludjak nála. De én szeretném, ha ez kicsit több lenne már, mint alvás. De még szűz vagyok, a párom nem és a szexig nem akarok még elmenni, van több lehetőség is azon kívül, most inkább nem sorolom. de szerintetek nem fog kiröhögni, hogy milyen tapasztalatlan vagyok még? Meg hogy bénázok, nem akarok komoly szexet, vagy bármi? Nagyon félek ettől... :(
2013. jún. 8. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki ha úgy érintene meg (melled,pinád,) h te még szűz vagy és nagyon izgulsz és hogy ez az első alkalom és még nem állsz készen egy komolyabb sexre :) ha szeret meg fogja érteni :) (tapasztalat) egyébként ne stresszelj :)
2013. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor "úgymond" aludnátok kezdj el hozzá kicsit jobban bújni, és simogasd neki. Lehet hogy petting után lesz szex is:D
2013. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. de játssz azzal te...
2013. jún. 8. 09:12
 4/7 A kérdező kommentje:
3. de pont, hogy nem akarok szexet...mert még nem vagyok ebbe gyakorlott, nem pasi vagyok, nekem ez sokkal nehezebben megy, ha nem csak kanos fejjel gondolkodna néhányatok, hjaj de jó lenne...
2013. jún. 8. 09:14
 5/7 A kérdező kommentje:
elsőnek azért köszönöm :)
2013. jún. 8. 09:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha egyáltalán nem akarsz sexet akkor pedig mond meg neki h nem akarsz semmit még egyenlőre, mert még nem állsz rá készen neked ez egy különleges pillanat lesz (mivel szűz vagy és örök emlék marad) és még idő kell ehhez a dologhoz mondom ha tényleg szeret és nem csak sexelni akar biztos vagyok benne hogy megérti :) azt hittem te is akarod csak izgulsz. De ha ezeket elmondod biztos megérti :) ( 1. voltam )
2013. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább örülni fog!! :D
2013. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!