Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a helyemben rámosolyognátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a helyemben rámosolyognátok a fiúra? Nem lesz ciki, ha mégse mosolyog vissza?

Figyelt kérdés

Eddig úgy vettem észre, hogy talán tetszek az egyik fiú osztálytársamnak. Több jelet is "küldött" már, csak én elég nyuszi voltam, és nem nagyon jeleztem, hogy tetszik nekem is. De erőt veszek magamon és legközelebbi sulinapon szeretnék valami egyértelmű jelet küldeni neki, hátha felbátorodik.

Órán sokat szokott nézni, de én nem bírom sokáig tartani a szemkontaktust, így mindig hamarabb elnéztem. Ha legközelebbi hasonló szemezésnél picit mosolyognék, akkor annak örülne? Nem lesz azután ciki, ha mégsem mosolyog vissza? Vagy milyen ötleteket, tippeket tudnátok még adni? Köszi előre is!

16/L


2012. okt. 20. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Te jó ég :DDD Egy mosolygáson van a para? Simán mosolyogjál rá. Az is lehet, hogy nem fog visszamosolyogni, mert besz*rik és zavarba lesz, de ez ilyen korban tök normális. Hajrá!
2012. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nálunk alapvető a mosoly, pláne osztálytársnál! :D
2012. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mosolyogj, röhögj egész fogsorosan, az a tuti! komolyan: Ne csak mosolyogjál, hanem szólítsd le, valami egyszerű frappáns mondattal, mintha érdeklődnél iránta. Dícsérd meg valamiét, amit úgy érzel, hogy fontos neki, az még jobb ötlet. Onnattól egyértelmű lesz neki,hogy szimpatizálsz vele. A mosoly az olyan kétértelmű jel, sok férfi, pl. én is az ilyen jeleket nem vesszük annyira teljesen komolyan, és jönnek a férfi agyban a gondolatok, hogy mivan ha ez, mivan ha az, mivan ha nem is akar semmit, scak jó kedve volt ,azért mosolygott, mivan ha nem is akar semmit, és nem is mosoly volt, hanem valamiért kinevetett, és nem kellek neki...stb.. ilyenkor az ember elbizonytalanodik, és gondol sokfélét. Egyértelmű jel kell! Hajrá! Lányok, egyértelműen jelezzetek!
2012. okt. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!