Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SZerintetek a külsőmmel és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerintetek a külsőmmel és a belsőmmel fogok tudni találni valaha párt úgy, hogy ez a véleményem?

Figyelt kérdés

[link]


-Nem állítom, h egy kedves férfi esélytelen a nőknél, de egyértelműen hátrány. A legfontosabb nektek nem ez, hanem a külső. Nem hiszem, h a pasid ne lenne jóképű.


-Mert a lányoknak arra kell a pasi, h irigyeljék miatta a barátnők. Azt pedig legegyszerűbben úgy lehet elérni, ha minél jobban néz ki. Ugyanolyan kellék számukra, mint egy táska v egy cipő, azoknál is az számít, h szép legyen.


-Rendszeresen hallani olyan megnyilvánulásokat lányoktól, h mennyire irigyek a barátnőjükre, mert annak ilyen meg olyan jóképű pasija van. Olyan is gyakran előfordul, velem is már többször, h akár össze is jönne egy lány egy sráccal, de visszatartja, h mit szólna a környezete egy ilyen ocsmánysághoz.


Noydra:

Attól, hogy irigyek a bnői a küllemére, még a csaj nem feltétlen ezért van vele.:)

Amúgy meg aki ilyenért nem jön össze veled, az annyit is ér...



-Dehogynem, pontosan azért. Akkor pedig minden lány ennyit ér.


-Lehet h számodra csúnyácska, a barátnőd számára viszont egy félisten. Bár ez nem valószínű, mert majdnem minden nőnek ugyanazok a férfiak tetszenek. Esélyesebb, h egyszerűen csak kamuzol, esetleg elhallgatsz vmit, pl. h a srác gazdag. Valamiért ugyanis a valóságban soha nem látni ilyen párokat. Ráadásul a belső tulajdonságok, amiket felsoroltál, ugyancsak negatívumok a nők szemében.


- Minden lány felszínes és csak a külső fontos nekik.


-Minden lánynak csak a jóképű vagy izmos vagy pénes pasik kellenek, az átlagosak és a csúnyák így jártak.


2013. jún. 8. 19:54
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
94%

pedig szerintem nem vagy ronda, de annyira elviselhetetlen lehetsz, hogy biztos nem kellenél :) pont a belsőd miatt

18L

2013. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
75%
Köldökszöszmösz, kész van már a házid? Fekete pontot fogsz kapni a tanító nénitől, ha gyk-n lógsz tanulás helyett :)
2013. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Jaja, most, hogy láttál képet, tudod ki hiszi el neked.
2013. jún. 8. 20:36
 14/57 A kérdező kommentje:
Kész, különben is szombat van, azt csinálok amit akarok. :-)
2013. jún. 8. 20:38
 15/57 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem neked nem való a párkapcsolat, egy nővel biztosan nem. És nem a külsőd miatt, de ha így gondolkodsz rólunk, hülye lenne az a nő, amelyik összeáll veled.

Felszínesnek és hazugnak nevezni olyanokat, akiket nem is ismersz, pusztán azért, mert nők? Akkor párt se a nők között keress.

2013. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

"Csak te mondod magad átlagosnak, plusz magas is vagy, a csajoknak pedig fontos a magasság is, hiszen ez is csak a felszínességüket igazolja."

Az üzenet témája: szia

Az üzenet szövege: szia


olvastam a kérdésed. ugyanebben a cipőben járok. csak 3 évvel fiatalabb vagyok, és már végigjártam ezt az utat.


sose várd el, hogy a nők beismerik, hogy csak a külső számít nekik!

nem fogják beismerni, és mindig te leszel a gonosz, megkeseredett fazon, aki ezért nem talál magának barátnőt.


úgyhogy szard le mit mondanak a lányok.


esetleg próbálj meg bunkó lenni és önző. az bejövős.



- Igen, ez a bejövős.

2013. jún. 8. 20:39
 17/57 Költőnő? ***** válasza:
95%
istenem, de egyszerű vagy... még a botnál is egyszerűbb, mer' annak legalább két vége van. Na keseregj tovább, h milyen geszi a világ és a nők milyen gonoszak, aztán elalvás előtt verd ki. Hátha úgy szebb álmaid lesznek. Ja, és fosd tele a gyk-t hasonló színvonalú kesergésekkel, ahol igazából senki más véleményére nem vagy kíváncsi, csak azokéra, akik bólogatnak neked, mint a kiskutyák. Komolyan, próbáltam felnyitni a szemed, de annyira szánalmas vagy,, h most már azt mondom: meg is érdemled.
2013. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:

"Felszínesnek és hazugnak nevezni olyanokat, akiket nem is ismersz, pusztán azért, mert nők? Akkor párt se a nők között keress."


Igen, de a puncira meg vágyom, így meg legalább ez az örömöm meg van, mert más nincs az életben. Ettől érzem magam férfinak, hogy ilyeneket írkálok.

2013. jún. 8. 20:41
 19/57 anonim ***** válasza:
Jobb, ha tudjátok, h a kérdező egy troll, aki más képével él vissza.
2013. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
Tényleg? Troll vagyok a kinézetem miatt vagy mert ennyire általánosítok kedves Blackmore?
2013. jún. 8. 20:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!