Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SZerintetek a külsőmmel és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerintetek a külsőmmel és a belsőmmel fogok tudni találni valaha párt úgy, hogy ez a véleményem?

Figyelt kérdés

[link]


-Nem állítom, h egy kedves férfi esélytelen a nőknél, de egyértelműen hátrány. A legfontosabb nektek nem ez, hanem a külső. Nem hiszem, h a pasid ne lenne jóképű.


-Mert a lányoknak arra kell a pasi, h irigyeljék miatta a barátnők. Azt pedig legegyszerűbben úgy lehet elérni, ha minél jobban néz ki. Ugyanolyan kellék számukra, mint egy táska v egy cipő, azoknál is az számít, h szép legyen.


-Rendszeresen hallani olyan megnyilvánulásokat lányoktól, h mennyire irigyek a barátnőjükre, mert annak ilyen meg olyan jóképű pasija van. Olyan is gyakran előfordul, velem is már többször, h akár össze is jönne egy lány egy sráccal, de visszatartja, h mit szólna a környezete egy ilyen ocsmánysághoz.


Noydra:

Attól, hogy irigyek a bnői a küllemére, még a csaj nem feltétlen ezért van vele.:)

Amúgy meg aki ilyenért nem jön össze veled, az annyit is ér...



-Dehogynem, pontosan azért. Akkor pedig minden lány ennyit ér.


-Lehet h számodra csúnyácska, a barátnőd számára viszont egy félisten. Bár ez nem valószínű, mert majdnem minden nőnek ugyanazok a férfiak tetszenek. Esélyesebb, h egyszerűen csak kamuzol, esetleg elhallgatsz vmit, pl. h a srác gazdag. Valamiért ugyanis a valóságban soha nem látni ilyen párokat. Ráadásul a belső tulajdonságok, amiket felsoroltál, ugyancsak negatívumok a nők szemében.


- Minden lány felszínes és csak a külső fontos nekik.


-Minden lánynak csak a jóképű vagy izmos vagy pénes pasik kellenek, az átlagosak és a csúnyák így jártak.


2013. jún. 8. 19:54
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Tudom, nem érdemes idiótákkal vitázni, mert lesüllyedsz a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. De ha egyszer a moderátorok alszanak...
2013. jún. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:
Jaja, idióta vagyok, mert ezt gondolom minden nőről, de titkon én is punciról ábrándozom, csak hát anyámé volt az első és az utolsó, amivel közelebbi kapcsolatba kerültem. :-/ szóval mivel ezt gondolom minden lányról nem igazán lesz barátnőm, de mindegy is, mert nem tudnék vele mit kezdeni, mert az érzelmi és az értelmi szintem megragadt annál, hogy minden kérdésre csak a fent említett válaszokat adjam. :-( Bocsika.
2013. jún. 9. 08:32
 53/57 anonim ***** válasza:

Olvasd el a nevem.

Nem hiszem el, hogy még mindig van olyan idióta, aki csak erre képes. Szánalmas.

2013. jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
Igazad van, ne haragudj, de igen, sajnos még ahhoz is túl ostoba vagyok, hogy ne általánosítsak. Egyszerűen 28 évesen nincs annyi eszem. Igazából semennyi sem, ezeket mind az Egészséges Fejbőrtől tanultam.
2013. jún. 9. 08:56
 55/57 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt hajlandó vagy elárulni, hogy mi a kereszt neved esetleg, hogy melyik városban laksz?
2013. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

Csak pár választ olvastam el, és nem annyira ertem mi folyik itt. Dw azert valaszolnek.

En egy 17 eves lany vagyok es 2 éve vagyok együtt a barátommal aki alacsony es nem is egy felisten, sot nem is #swag meg mittomen, van egy kis pocakja es egy bnom sem irigy ram, nekik magas es izmos pasijaik vannak. Nekem mégis a barátom kell csak es nem erdekel hogy ki mit szol a kapcsolatunkhoz. Es rengeteg ilyen lany van meg, ugyhogy amit irtal mind huyleseg.:D

2013. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Meg fogsz lepődni, de az exem kb. úgy néz ki, mint te, annyi különbséggel, hogy kancsi...Szóval, ha nem találtál párt magadnak, akkor nem mertél kezdeményezni és kilépni ebből az önsajnálatból:) Ha nem hiszel nekem, írhatsz privátot :P
2013. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!