Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiány, avagy feltűnés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány, avagy feltűnési viszketegség?

Figyelt kérdés

Ne küldjetek rakétákat a házam felé de én azt hiszem, hogy a mai társadalomban ez a két dolog ugyan azt jelenti. Nem kell túl messzire menni, hogy példákat vegyek érvként az állításom alátámasztani, de azt vettem észre, hogy aki ilyesmit ír ki magáról, hogy csúnya vagyok, úgysem lesz nőm/pasim, valamint egyéb közösségi oldalakon is az ilyen jelzőkkel magukat ellátó személyek egyáltalán nem csúnyák. Úgy gondolom, hogy ők csak másoktól is azt akarják hallani, de hogy áhhj de szíp vagy sunázzalak...


Én érzem magam rosszul, amikor ilyeneket látok mivel úgy gondolom, hogy ez azokra vet rossz fényt akik valóban ebben a hitben élnek, hogy csúnyák.


Mit gondoltok? 21f.



2013. jún. 8. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokan bókvadászok. Aki meg valóban csúnyának tartja magát, -akár annak ellenére is, hogy nem az- az meg szépen csöndben van, és nem kérkedik vele, h "hejj, de rút vagyok".
2013. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát igen. Értem én kikre gondolsz, ők egyszerűen gyökerek. Mindig valami pozitív visszajelzést kell, hogy kapjanak kívülről mert a saját ítélőképességük már maguknak annyira hiteltelen, hogy nem képesek őszinteséget érezni magukban, túl nagy a káosz a lelkükben, és kifelé fordulnak, ahelyett, hogy a pöcét felszámolnák magukban, ami a boldogság igazi forrása volna, de inkább kívülről várják a megváltást, ami egy ideig működik, de mivel ettől függővé válnak ha kisebb-nagyobb időre egyedül maradnak magukkal begolyóznak a belőlük előtörő xartól. ja. Szóval hulladékokká lett emberek ezek, sajnos. Persze a remény mindig ott van, és az is igaz, hogy minél nagyobb xarból mászol ki annál szebb lesz utána a világ,persze szubjektívan megítélve, szóval néhányuk még profitálhat is abból, hogy milyen gyagya most, de ez a kevesekre igaz, a tömeg az lassan változik.
2013. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:

persze, ez kb ugyanaz, mint amikor leállsz csocsózni vkivel, aki saját bevallása szerint nem tud játszani, aztán úgy rommá ver, h csak na :) Aztán meg, mikor megkérded, miért mondta,h nem tud, a válasz:

"nem tudok, de szeretek" :DDDDD

2013. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyetértek ezekkel amiket leírták, érdekes dolgok vannak benne!:)


Költőnő ez kissé ironikus bár én teljesen ilyen vagyok csocsóban, ebbe beletaláltál rendesen :D

2013. jún. 8. 21:24
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
nolátod :))))
2013. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

KÉrdező,teljesen igazad van!

Engem személy szerint borzasztóan irritál amikor a plázapics@k feltesznek egy mellbedobós képet,aztán odaírják,hogy milyen csúnyák.

Mondjuk erre jó az "álprofil",hogy odaírd,hogy "Szerintem is csúnya vagy,de nagyon! :))

2013. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: és ilyenkor kivan borulva meg elhord minden szarnak csak mert megerősítetted az állítását xd
2013. júl. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És?! xDDD

Én mindig igazat mondok! :P

2013. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!